Stolová deska HPL 140x70 cm - titane antracit
| Cena s DPH: | 10 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 504,13 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Foto
Stolová deska HPL 140x70 cm - titane antracit
HPL Stolové desky – Neomezené možnosti, odolnost a styl bez kompromisů. Objevte ideální spojení designu, kvality a odolnosti. Naše HPL (High Pressure Laminate) stolové desky jsou navrženy tak, aby odolaly každodennímu používání i náročným podmínkám – a přitom si zachovaly svůj elegantní vzhled po mnoho let. Výhody HPL stolových desek: • Odolné vůči povětrnostním vlivům – vhodné pro interiér i exteriér a všechny podmínky• Odolné proti poškrábání – povrch zůstává dlouhodobě jako nový.• Odolné proti nárazu a prasknutí – pevná a stabilní konstrukce.• Tepelně odolné – bez deformací při vysokých či nízkých teplotách : od –20 °C do +180 °C• Snadná údržba – jednoduché čištění a dlouhá životnost. Desky o tloušťce 1,3 cm jsou dostupné v několika dekorech a v několika speciálních formátech.| materiál: | HPL (vysokotlaký laminát) |
| barva: | titanit antracit |
| rozměr balení (počet kartonů): | 150x70x4 cm |
| hmotnost celkem: | 18,5 kg |
| materiál balení: | karton |
| výška výrobku: | 1,3 cm |
| šířka výrobku: | 138 cm |
| hloubka výrobku: | 68 cm |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.


























