CUBIC/KETTALUX jídelní hliníkový stůl 160x90 cm - antracit/antracit
| Cena s DPH: | 12 385 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 235,54 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Foto
CUBIC/KETTALUX jídelní hliníkový stůl 160x90 cm - antracit/antracit
KETTLER CUBIC – jídelní stůl pro moderní venkovní posezeníKETTLER CUBIC Dining Table kombinuje klasický, čistý design s mimořádnou odolností a dlouhou životností. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá elegantní, ale funkční jídelní stůl pro venkovní i vnitřní použití. Hlavní přednosti:Klasický a decentní design rámu CUBIC – nadčasový styl vhodný do každého prostoruVysoká stabilita díky pevné hliníkové konstrukciNosnost rámu: až 100 kgNastavitelné nohy pro vyrovnání nerovného povrchu Stolová deska KETTALUX:Vyrobena z recyklovaných a ekologicky šetrných materiálůKETTALUX (1,3 cm) – dřevěná dýha impregnovaná a slisovaná se syntetickou pryskyřicí do bezešvé, kompaktní desky Vysoká odolnost: odolná proti poškrábání a oděrunárazuvzdorná a tepelně odolnápotravinově bezpečnáodolná vůči UV záření i povětrnostním vlivůmSnadná údržba – jednoduše se čistí a nevyžaduje speciální ošetřeníEkologická výrobaMateriály jsou vyráběny s důrazem na ochranu životního prostředí – použitím recyklovaných surovin a procesů šetrných k přírodě. Shrnutí✔ Stabilní hliníkový rám s vysokou nosností✔ Odolná a estetická stolová deska KETTALUX✔ Vhodný pro venkovní i vnitřní použití✔ Dlouhá životnost, snadná údržba a nadčasový vzhled| výška stolu: | 74 cm |
| šířka stolu: | 160 cm |
| délka stolu: | 90 cm |
| nosnost stolu: | 100 kg |
| materiál: | hliníková kostra, deska KETTALUX |
| barva: | antracit kostra, deska antracit |
| rozměr balení (počet kartonů): | 166x102x10 cm |
| hmotnost celkem: | 36 kg |
| materiál balení: | karton |
| otvor pro slunečník (průměr): | ne |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.



























