DEFLEE DESIGN INTERIOR * O NÁS

 

Vítáme Vás v našem e-shopu DEFLEE DESIGN INTERIOR,

který vychází z portfolia společnosti ASURTI s.r.o. Naše společnost se úspěšně zabývá již řadu let prodejem interiérového i exteriérového nábytku. Aktuálně provozujeme dva e-shopy. 

NAŠE HODNOTY

Jsme rodinná firma a jako v rodině samotné, tak i v podnikání máme nastaveny hodnoty, které odpovídají poctivé práci a slušnému chování. Tyto hodnoty se promítají jak v zákaznickém servisu, který pokládáme za příkladný, tak v samotném objednávkovém procesu a především v komplexním fungování společnosti. Jsme spolehlivý obchod a naše hodnoty a firemní etický kodex máme na vysoké příčce.  Deflee Design Interior je pozitivně zakotven na českém trhu, zákazníci se k nám vracejí a to je vizitkou našeho úspěšného fungování. V horších podnikatelských časech se vždy dokážeme ještě více semknout a nastavit pravidla pro úspěšné zvládnutí situace. V době covidu jsme okamžitě přijali významná bezpečnostní pravidla tak, abychom neohrozili naše zákazníky a provoz obchodu jako takového. Inflaci a nepříznivé podnikatelské období od vypuknutí války na Ukrajině a značnému zdražování energií jsme přestáli a i to je známkou stability naší značky na českém trhu.
SORTIMENT A NAŠI DODAVATELÉ

Deflee.cz je zaměřeno na designový interiérový i zahradní nábytek, svítidla a bytové doplňky. Naše nabídka je velmi rozsáhlá. V současné době deklarujeme cca 40.000 produktů. Sortiment neustále rozšiřujeme a snažíme se, abychom uspokojili každého zákazníka. Naše nabídka obsahuje kompletní vybavení celého bytu, domu i terasy. Dbáme na kvalitu zboží, naše dodavatele si pečlivě vybíráme a pokud se stane, že u určitého zboží evidujeme opakovanou reklamaci, toto zboží z nabídky vyřadíme. Pokud dodavatel nectí sjednané termíny dodávek zboží, pak s ním spolupráci ukončíme, protože v našem zájmu je, abychom vůči našim zákazníkům plnili své závazky řádně a včas. Dodavatelů máme mnoho, nejvíce však spolupracujeme s partnery z Evropské unie a především s těmi, u kterých se nám dlouhodobá spolupráci osvědčila. Preferujeme tuzemské výrobce a jsme vždy velice rádi, pokud český výrobce je schopen konkurovat velké konkurenční nabídce ze zahraničí. Mezi naše partnery patří české, německé, francouzské, polské, holandské, belgické, turecké, dánské firmy a výrobci. Sortiment je unikátní, rozsáhlý a nabízí celou řadu kolekcí, ze kterých můžete sestavit nádherné sety a sestavy nábytku a bytových doplňků. Naši obchodní partneři jsou dlouholetými exportéry po celém světě a jejich výrobky mají punc kvality.

 

PROZÁKAZNICKÝ SERVIS

Zákazníků si vážíme, zákaznický servis projednává každou objednávku s individuálním přístupem a vždy vůči zákazníkům přistupujeme fér. Neslibujeme, co nemůžeme splnit, vždy říkáme pravdu o dodací lhůtě a termínu dodání. Zboží ve většině případů dodáváme v kratší lhůtě než deklarujeme na produktových kartách. Jsou však případy, kdy dostupnost je změněna naším dodavatelem a to již nejsme schopni ovlivnit. V takových případech je zákazník o této skutečnosti ihned informován. Takových případů není mnoho, ale stávají se, a i tato skutečnost patří do světa obchodu.


PROČ NAKUPOVAT U NÁS

Zákazník je pro nás partner a vážíme si stejně objednávky v nižší hodnotě jako objednávky za několik desítek tisíc. Pokud bychom měli shrnout klady našeho obchodu, tak níže uvádíme pár bodů:

 1. jsme spolehlivý e-shop

 2. zákazníkům slibujeme jen to, co můžeme skutečně splnit

 3. se zákazníky jednáme vždy fér a říkáme pravdu o termínu dodání

 4. máme perfektní zákaznický servis, našim zákazníkům se věnujeme podle potřeby

 5. máme top ceny, kdy lze za zvýhodněnou cenu koupit nové zboží

 6. poskytujeme individuální cenové a množstevní nabídky

 7. vážíme si stálých zákazníků a za opakované nákupy je odměňujeme bonusy 

 8. dle dohody provádíme prohlídky zboží

 9. naší práci rozumíme, nábytkem se zabýváme již řadu let

 10. zdarma provádíme interiérové konzultace a návrhy související s naším sortimentem

 11. spolupracujeme s architekty a designéry

 12. máme obrovskou nabídku zboží, sortiment pro všechny, levné i luxusní zboží

OBCHODNÍ SPOLUPRÁCE  

Spolupracujeme s architekty a designéry. Podílíme se na zakázkových realizacích pro jednotlivce i malé penziony či velké hotely. Také spolupracujeme s filmaři, s naším nábytem se natáčel český seriál České televize První republika a zábavný pořad televize NOVA Tvoje tvář má známý hlas, vystoupení Terezy Maškové 50 CENT IN DA CL.

 

ZÁVĚREM

Budeme velice rádi, pokud se přidáte k tisícům našich spokojených zákazníků a přesvědčíte se, že Deflee.cz je skvělý partner v oblasti nábytku. Máme krásný a kvalitní designový nábytek i bytové doplňky. DEFLEE DESIGN INTERIOR, to je inspirace světovým designem a cesta ke krásnému a originálnímu domovu.

 

 

 

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

+420 771 188 117     Po - Pá 10:00 - 15:00

CELOFIREMNÍ DOVOLENÁ 14.06.-24.06.2024


0 kusů / 0

Bezpečná platba

Prodej na splátky

Doprava vícerozměrného zboží