DEFLEE DESIGN INTERIOR * O NÁS

Vítáme Vás v našem e-shopu. Jsme obchod s nábytkem a bytovými doplňky a budeme velice rádi pokud se stanete dalším spokojeným zákazníkem našeho internetového obchodu. Našich zákazníků si vážíme, zákaznický servis projednává každou objednávku s individuálním přístupem a vždy vůči zákazníkům přistupujeme fér. Neslibujeme co nemůžeme splnit, vždy říkáme pravdu o dodací lhůtě a termínu dodání. Zboží ve většině případů dodáváme v kratší lhůtě než deklarujeme na produktovýh kartách. Jsou však případy, kdy dostupnost je změněna naším dodavatelem a to již nejsme schopni ovlivnit. V takových případech je zákazník o této skutečnosti ihned informován. Takových případů není mnoho, ale stávají se, a i tato skutečnost patří do světa obchodu. Jsme tu pro Vás a rádi Vás přivítáme v naší DEFLEE rodině.

 

A PROČ NAKUPOVAT V DEFLEE DESIGN INTERIOR

 

 • jsme spolehlivý e-shop

 • zákazníkům slibujeme jen to, co můžeme skutečně splnit

 • se zákazníky jednáme vždy fér a říkáme pravdu o termínu dodání

 • máme perfektní zákaznický servis, našim zákazníkům se věnujeme podle potřeby

 • každý týden pro zákazníky připravujem nové SLEVY,  kdy lze za zvýhodněnou cenu koupit nové zboží

 • poskytujeme individuální cenové a množstevní nabídky

 • vážíme si stálých zákazníků a za opakované nákupy je odměňujeme BONUSY ( dárkem, dopravou zdarma  nebo slevou ve výši 3%)

 • dle dohody provádíme prohlídky zboží

 • naší práci rozumíme, jsme výrobci i dovozci nábytku

 • zdarma provádíme interiérové konzultace a návrhy související s naším sortimentem

 • spolupracujeme s architekty a designéry

 • máme široký sortiment - nábytek, svítidla, zrcadla, dekorace, textilní bytové doplňky a luxusní doplňky

 • náš sortiment je pro všechny, máme levné i luxusní zboží

   

DEFLEE DESIGN INTERIOR - VÝROBCE

 

 ZAPOČALI JSME VÝROBU NÁDHERNÝCH PRYSKYŘICOVÝCH STOLŮ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

 

Jsme výrobci toaletního a kosmetického nábytku pro ženy. U našich stolků klademe důraz především na prostor a moderní design. Toho je důkazem naše kolekce SALÓN, která nabízí řadu velkých kosmetických stolků, například VANESA či LAURA. Tyto kosmetické stoly také patří mezi naše nejprodávanější. K našemu překvapení jsou našimi zákazníky i muži, kteří kosmetické stolky kupují svým ženám jako dárek. A víme, že sklízí úspěch! V naší nabídce naleznete i stolky menší, neboť ženy vyžadují odlišný prostor. Nespornou výhodou naší výroby je možnost volby barvy a dvou rozměrů. Barvu lze volit ze základních 12ti odstínů a dále téměř z dalších 90ti barev a dekorů. S kosmetickými a toaletními stolky DEFLEE DESIGN INTERIOR se bude každá žena cítit jako modelka a získá tolik potřebný prostor pro své toaletní potřeby. Kosmetické a toaletní stolky dodáváme i do zahraničí. Vyrábíme desítky typů a výrobu stále rozšiřujeme.

 

 

DEFLEE DESIGN INTERIOR - IMPORTÉR

 

Krásný a kvalitní designový nábytek a bytové doplňky distribuujeme od špičkových českých a zahraničních výrobců. Naše dodavatele si pečlivě vybíráme a spolupracujeme pouze s těmi, kteří disponují vysokou kvalitou svých výrobků. Mezi naše partnery patří české, německé, francouzské, belgické, turecké, dánské firmy a výrobci. Sortiment je unikátní, rozsáhlý a nabízí celou řadu kolekcí, ze kterých můžete sestavit nádherné sesty a sestavy nábytku a bytových doplňků. Naši obchodní partneři jsou dlouholetými exportéry po celém světě a jejich výrobky mají punc kvality. DEFLEE DESIGN INTERIOR to je inspirace světovým designem a cesta ke krásnému a originálnímu domovu.

 

    

 DEFLEE DESIGN INTERIOR - SPOLUPRÁCE

 

Spolupracujeme s architekty a designéry. Podílíme se na zakázkových realizacích pro jednotlivce i malé penziony či velké hotely. Také spolupracujeme s filmaři, s naším nábytek se natáčel český seriál České televize První republika a zábavný pořad televize NOVA Tvoje tvář má známý hlas, vystoupení Terezy Maškové 50 CENT IN DA CLUB.


+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0