HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Jídelní židle

židle BOUTIQUE LILA

Kód:
ZDL12883
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
7 308 Kč
1 618 Kč (22%)
: 5 690 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Židle BOUTIQUE LILA

Barva: fialová

Materiál: samet, krystalky, masivní dřevo

Materiálové složení: 100% polyester

Rozměry (ŠxVxH): 55 cm x 95 cm x 65 cm

Židli nabízíme v různých barevných provedeních.

PŮSOBIVÝ BOUTIQUE 

Židle z kolekce BOUTIQUE na sebe svým glamour stylem upoutává zaslouženou pozornost. Produkty BOUTIQUE dotvoří kouzlo Vašeho domova, neboť o stylu glamour se říká, že je dokonalý, jemný a zároveň luxusní. Každý kousek v interiéru ve stylu glamour září a pokud je vhodně sladěn s dalšími bytovými prvky, lze docílit dokonalého přepychového dojmu. Produkty BOUTIQUE jsou vhodným doplňkem produktové řady VENICE, RENAISSANCE, BAROCCO a CHESTERFIELD, se kterými vytvoříte oslnivé sestavy. Kolekci  BOUTIQUE však lze i kombinovat s moderními produkty a při vhodném umístění se mohou i výrazně doplňovat. Glamour prvek povýší i obyčejný kus nábytku, to je jeho přednost. Naše kolekce BOUTIQUE evokuje přepych a luxus, a to za velmi přijatelnou cenu.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE BOUTIQUE uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
55 x 95 x 65 cm
Materiál
100% polyester -samet, krystalky, masivní dřevo
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Křeslo-židle BONO béžová

Křeslo-židle BONO béžová

Kód:DE-SIL-BONOBUBE
 
u dodavatele
2 930 Kč
výprodej
Jídelní čalouněná židle ORAVA

Jídelní čalouněná židle ORAVA

Kód:DE-VER-ORAVA-DC-1901-GR
 
u dodavatele
760 Kč
akce
židle LONDON BROWN

židle LONDON BROWN

Kód:ZDL36478
 
skladem
2 370 Kč 2 872 Kč
židle SCANDINAVIA COFFEE

židle SCANDINAVIA COFFEE

Kód:ZDL35707
 
u dodavatele
2 650 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m