HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Televizní stolky

TV EMPIRE L-WB

Kód:
TV37527
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
13 450 Kč
800 Kč (6%)
: 12 650 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Televizní stolek EMPIRE L-WB

Barva: bílá matná, betonový vzhled

Materiál: MDF lakované

Rozměry (ŠxVxH): 180 cm x 41 cm x 40 cm

Rozměry otevřená přihrádka (ŠxVxH): 116 cm x 11 cm x 40 cm

Rozměry zásuvka (ŠxVxH): 55 cm x 12.5 cm x 33.5 cm

Rozměry dveřní prostor (ŠxVxH):

  • 2 x 26,5 cm x 12,5 cm x 37 cm 
  • 2 x 57 cm x 17 cm x 37 cm 

Televizní stolek nabízíme ve více variantách (barva - rozměr).

Představujeme Vám televizní stolek z moderní kolekce EMPIRE, kde dominantním prvkem je vsazená horní otevřená přihrádka, která dělá výrobky EMPIRE velmi zajímavými  kousky. Televizní stolek je praktický, protože velký počet přihrádek a zásuvek poskytují i dostatek úložného prostoru. Dalším velmi pěkným prvek produktů EMPIRE je vsazená základna, která vypadá elegantně, dodává velkou stabilitu produktům a zvýrazňuje jejich moderní ráz. Kolekci EMPIRE doporučujeme sladit s dalšími barevně shodnými prvky, tj. celobílými nebo dekorem shodnými s horní otervřenou přihrádkou.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE EMPIRE   uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.     

Záruka
2 roky 
Rozměr
180 cm x 41 cm x 40 cm
Materiál
MDF lakované
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Televizní stolek SOLETO bílá/bílý lesk

Televizní stolek SOLETO bílá/bílý lesk

Kód:DE-UFC-SOL-RTV-WG-W
 
u dodavatele
3 160 Kč
Televizní stolek LINK sonoma

Televizní stolek LINK sonoma

Kód:DE-LAS-LINK-TV-SON
 
u dodavatele
3 380 Kč
Tv stolek APETTITA 17 dub jasný/bílá

Tv stolek APETTITA 17 dub jasný/bílá

Kód:DE-DOM-APE-17-DJB
 
u dodavatele
1 800 Kč
televizní stolek ROKY

televizní stolek ROKY

Kód:1865_T09
 
u dodavatele
3 949 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m