VÝBĚR INTERIÉROVÉHO ZRCADLA

Zrcadel je na trhu nepřeberné množství. Vybírat můžete z různých tvarů, designů, velikostí a podle typu rámu. Nejzákladnější dělení zrcadel je na nástěnná a volně stojací.

Volně stojící zrcadlo je vhodné do větších prostor, kde Vám nebude překážet. Nejvhodnější umístění je ložnice, hala nebo šatna. Výhodou těchto zrcadel je, že s nimi můžete volně pohybovat podle Vašich potřeb. Volně stojící zrcadla vybírejte podle Vaší výšky. Od těchto zrcadel se očekává, že se v nich uvidíte od hlavy až k patě.

Oproti tomu nástěnná zrcadla se volí do místností, kde je méně prostoru a kde by volně stojící zrcadlo mohlo překážet. Nejčastější využití je v předsíni, hale, ale samozřejmě můžete využít v jakémkoliv pokoji, ať už podle toho, co se Vám líbí nebo nelze jinak z důvodu nedostatku prostoru. Zrcadlo do předsíně volte také podle Vaší výšky, pokud Vám to samozřejmě prostor dovolí. Je to poslední místnost než opustíte domov, proto je ideální tak velké, aby byla vidět celá postava.

Další kategorií jsou zrcadla do koupelny. I zde je několik možností jaké zrcadlo zvolit. Velmi časté je zrcadlo se skříňkou. Tak se vyřeší dvě mouchy jednou ranou. Máte jak úložný prostor, tak zrcadlo v jednom. Jinou, ale podobnou variantou, jsou zrcadla s poličkou, popřípadě s háčky. I takové zrcadlo je multifunkční a ušetří Vám prostor na uložení či pověšení potřebných věcí. Není ale podmínkou, že v koupelně musí být pouze zrcadlo se skříňkou či poličkou. Když Vás netrápí dostatek úložného prostoru, můžete vybrat i klasické nástěnné zrcadlo dle Vašeho vkusu. Jako dobrý tip je do koupelny zrcadlo s vlastním osvětlením. Ne vždy je v koupelně dostatek světla a takové zrcadlo ocení jistě nejen každá žena.

Velmi jsou oblíbená fazetová zrcadla. Jsou jednoduchá a přitom velmi elegantní. Fazeta jednoduchému zrcadlu dodá estetické zakončení. Zde platí, že v jednoduchosti je krása. Fazetová zrcadla jsme pro Vás schopni vyrobit na míru. Fazetová zrcadla jsou velmi oblíbená a převážně jsou umísťována v koupelně. Svou jednoduchostí skvěle doplní vybavení a neruší celkový dojem. Fazety jsou v různých velikostech a lze vyrobit fazetové zrcadlo hranaté, ale i kulaté.  A co je fazeta? Fazeta je šikmo leštěná hrana, která zasahuje do plochy skla. Fazeta tvoří na zrcadle zkosené orámování, které, jak jsme uváděli, je estetickým a velmi pěkným zakončením zrcadla.

Zrcadlo jen tak na parádu! Proč ne! Velké množství zrcadel je designových a proto se často využívají jen jako bytový doplněk, aniž by plnily praktickou stránku. Designových zrcadel v našem obchodu najdete opravdu hodně a je jen na Vás, jaké využití najdete.

A co zrcadlo v jídelně? Ano, možná se budete divit, ale v jídelnách doporučují psychologové umístit velké zrcadlo přímo na stěnu proti jídelního stolu. Zrcadlo má být zavěšeno v úhlu, aby se plocha jídelního stolu odrážela v zrcadlové ploše. Zrcadlo tak odráží hojnost, která nás obklopuje. Protože platilo a platit vždy bude, že jídlo je dar a toho bychom si měli vážit. A s tím naprosto souhlasíme.

Nyní se vrátíme k designu. Jak už jsme psali, na trhu je velké množství zrcadel a to se týká i designu a tvaru. Klasické hranaté, kulaté, ale i spousty atypických tvarů. Dále můžete vybírat ze zrcadel s rámem, ale i bez rámu nebo také s potiskem. Zrcadla bez rámu se hodí do moderního, elegantně zařízeného domova. S klasickým rámem zase lépe zapadne do útulného, například rustikálního prostředí. Máte raději moderní designový styl? I tak zde vyberete z několika velmi originálních designových kousků.Pokud Vám nevyhovují rozměry nabízených zrcadel nebo máte atypické rozměry místa, kde chcete zrcadlo umístit, nezoufejte. Není problém zrcadlo vyrobit na míru podle Vašich požadavků.  V takovém případě se prosím obraťte na zákaznickou linku DEFLEE.CZ, která s Vámi požadavek vyřídí.

A ještě takový malý tip nakonec. Pokud je to možné, snažte se zrcadlo umístit naproti přirozenému světlu. Dostanete tak do místnosti ještě více světla a celou ji prosvětlíte!

V případě potřeby Vám s výběrem rádi pomůžeme!

V naší nabídce najdete celou řadu krásných designových zrcadel. Vybírat můžete ZDE

 

 

článek ID 23-M-1311

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

+420 771 188 117  /   Po - Pá 10:00 - 15:00

 


0 kusů / 0

 DORUČENÍ DO VÁNOC

Děláme maximum, abychom zboží doručili řádně a ve sjednaném termínu. Doporučujeme však nečekat s objednávkou na poslední chvíli. Níže podrobné informace.


 

Bezpečná platba

Prodej na splátky

Doprava vícerozměrného zboží