PLUSY SKLENĚNÉHO NÁBYTKU

V naší nabídce najdete mnoho skleněných či skolaminátových výrobků. Mnoho dotazů našich zákazníků směřuje k bezpečnosti těchto produktů. Panují obavy, že v případě rozbití či poškození může být nábytek nebezpečný. Určitě tomu tak není a proto Vám nastíníme několik základních informací o tomto krásném nábytku. 

Bezpečnostní tvrzené sklo je velmi pevné a odolné proti úderům a nárazům. Značným násilím se dá ale rozbít vše, pokud tedy dojde k rozbití, tak o toto sklo se nelze pořezat, protože nevznikají ostré střepy, ale takzvané neostré plošky, o které se nelze poranit. Bezpečnostní tvrzené sklo, ze kterého je vyráběn nábytek, je tedy stejně bezpečné jako nábytek dřevěný. Údržba skleněného nábytku je běžná a nevyžaduje zvláštní péči. Pokud můžeme provést přirovnání, tak údržba skleněného nábytku je srovnatelná s nábytkem v lesku či vysokém lesku.

Obavy ze skleněného nábytku opravdu nejsou na místě!

Nábytek ze skla je velmi elegantní a nepochybně se dá říci, že má své zasloužené místo a oblibě se těší řadu let.

Za prohlédnutí určitě stojí naše řada GHOST, která nabízí jídelní stůl, konferenční stolky, odkládací stolky či stojan na noviny. Z této řady lze vytvořit velmi pěknou a moderní nábytkovou sestavu.

V naší nabídce najdete celou řadu výrobků z bezpečnostního skla. Velmi zajímavé jsou konferenční a odkládací stolky, ale i stoly jídelní či pracovní.

Například:
DESIGNOVÝ SKLOLAMINÁT

Sklolaminát je kompozitní materiál, tvořený skleněnými vlákny a vytvrzenou umělou pryskyřicí. Vyznačuje se velkou pevností, odolností vůči chemikáliím i počasí, nízkou hmotností i cenou a dobrými hygienickými vlastnostmi. Sklolaminátové výrobky i polotovary se vyrábějí natíráním nebo stříkáním pryskyřice do formy. Skelná vlákna se mohou na vrstvu pryskyřice přikládat ručně, obvykle jako tkanina, anebo mohou být krátká vlákna přimíšena přímo do pryskyřice.

Nábytek ze sklolaminátu je velmi moderní, vyznačuje se specifickými tvary a osobitým designem. Výhodou tohoto nábytku je nižší hmotnost a trendy vzhled. Tento typ nábytku je však choulostivější, a proto s ním doporučujeme zacházet opatrně.

Údržba sklolaminátového nábytku je totožná jako u nábytku skleněného.

Povrchy čistěte čistým, suchým či lehce navlhčeným hadříkem (ne mokrým), nepoužívejte čistící prostředky. Při utírání prachu používejte měkkou tkaninu, která nepouští vlákna. Na čištění nepoužívejte agresivní a brusné prostředky.

Podrobné informace o údržbě nábytku si můžete přečíst ZDE.


V případě potřeby Vám s výběrem rádi pomůžeme!

 

 

článek ID 23-3010

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

+420 771 188 117     Po - Pá 10:00 - 15:00

CELOFIREMNÍ DOVOLENÁ 14.06.-24.06.2024


0 kusů / 0

Bezpečná platba

Prodej na splátky

Doprava vícerozměrného zboží