MODERNÍ VINOTÉKY A BARY


Ať už jste velký milovník vína nebo si dáte skleničku dobrého vína jen občas, není důvod, proč ho nemít hezky uskladněné. Nabídka vinoték, stojanů na víno či barových skříní je v dnešní době víc než dostačující a proto s naší nabídkou nebude vůbec těžké vybrat tu pravou přesně pro Vás. Ve většině případů se nejedná jen o funkční kousky, ale naopak jsou i krásnými designovými doplňky do jakéhokoliv interiéru.

Do rustikální, přírodněji vybavené domácnosti doporučujeme volit dřevěné vinotéky. Jsou velmi stylové a nestárnoucí. Není ale podmínkou, že dřevěné vinotéky budou ladit pouze s rustikálním stylem. Budou se hodit i do moderněji zařízené domácnosti, jen stačí vybrat tu pravou a sladit celkový dojem, například velmi oblíbená je naše barová skříň GOA nebo barová skříň MAKASSAR. Vyberete-li masivní vinotéku, zaručujeme, že s Vámi zažije opravdu mnoho večerů s dobrým vínem.

Pokud vyznáváte raději modernější styl, bude pro vás tím pravým vinotéka či regál z kovových materiálů. Jsou velmi jednoduché, minimalistické a krásně ladí s moderním stylem zařízení domácnosti. Nespornou výhodou je také dlouhá životnost.

Jak už jsme psali, vinotéky nebo stojany na víno nejsou pouze praktickým kusem nábytku, o tom se přesvědčíte i pokud vyznáváte originální designové kousky. I těch je v nabídce nespočet, proto stačí vybrat jen podle osobního vkusu. Najdete u nás designové barové skříně či vinotéky v originálním stylu, např. v provedení scooteru, retro kola či violoncella.

Jako asi u většiny nábytku by se vždy měl první vyřešit rozměr samotného kusu nábytku, v našem případě tedy vinotéky.

Začněme tím příjemnějším a to velikostí podle počtu láhví, které chceme uskladňovat. Jak už bylo řečeno, nabídka je velmi různorodá - u nás můžete vybírat z menších stojanů na láhve či regálu na víno určených jen pro občasnou potřebu uskladnění, ale i z opravdu objemných kousků, které se hodí pro časté hostitele a nabídne Vám dostatek přihrádek na láhve vína či jiný alkohol pro všechny vaše hosty.

Myslete tedy do budoucna, jaké využití pro vinotéku plánujete, zda má sloužit spíše komorním domácím účelům či pro větší partu přátel a dle toho zvolte vhodnou velikost vinotéky.

Pro běžné domácí využití bude jistě dostačující stojan na víno, vhodnou volbou je i nástěnný stojan na víno. Při větší spotřebě už je ideální podívat se po klasické vinotéce, přeci jen už je více prostorná. No a pokud jste králem pořádání večírků, rozhodně se podívejte na naši nabídku barových skříní, jež jsme zmiňovali výše.

 

Jak to u nábytku bývá, oříškem se občas stává otázka umístění v interiéru a jako vždy doporučujeme prostor dostatečně změřit.

Jste-li limitování prostorem a přesto vyžadujete větší úložný prostor pro uskladnění lahví, jsou ideální vyšší stojany či regály, které i přes to, že nezaberou skoro žádné místo v prostoru, poskytnou dostatek místa na větší počet lahví. Popřípadě můžete vybrat nástěnný stojan.

O stojanech na víno a vinotékách jsme si už něco málo řekli a teď ještě o samotných barových skříních.

Pokud Vám nejde pouze o uskladnění vína, ale i dalších druhů alkoholických a nealkoholických nápojů a chcete mít vše po ruce, jsou pro Vás barové skříně ideální volbou. Nejen, že v nich uskladníte samotné láhve dle potřeby, ale nabízí prostor i pro další věci, se kterými své hosty okouzlíte. Uložit zde můžete sklenice všech druhů podle typu nápojů nebo jakékoliv barové příslušenství, jaké Vás jen napadne, a vše budete mít při ruce. Nižší skříně a barové stolky jsou zase ideální tím, že díky své výšce a horní odkládací desce i prostor pro přípravu nápojů.

Pro pestrou a zajímavou nabídku vinoték, barových skříní a stojanů na láhve klikněte ZDE

 

 

článek ID 24-M3-0404

Věříme, že Vám tento článek pomohl, ale pokud potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vás s výběrem pomůžeme.

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

+420 771 188 117     Po - Pá 10:00 - 15:00


0 kusů / 0

Bezpečná platba

Prodej na splátky

Doprava vícerozměrného zboží