Luxusní souprava SMART umělý ratan VIRO

Kód:
FRAN278
Termín dodání:
10 dnů
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 128 700 Kč
Cena bez DPH: 106 363,64 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR

Luxusní souprava SMART umělý ratan VIRO

Poslední sety skladem!

Souprava SMART sa teší velké popularitě díky svému designu a inovativní základně. Svým komplexním tvarem a kartáčovanými hliníkovými rámy se kolekce SMART odlišuje od ostatních designů. Je to skutečně nádherná elegantní sedací sestava, která se bude vyjímat jak v interiéru, tak terase či zahradě. Usaďte se do luxusní soupravy, nechte se hýčkat kvalitou a designem a dopřejte si ten pravý zasloužený odpočinek. Produkt vychází od výrobce HIGOLD, specialisty na zahradní nábytek. Výrobky HIGOLD jsou velmi kvalitní, moderní a určují trendy venkovního nábytku. Se zahradním nábytkem HIGOLD budete maximálně spokojeni a věřte, že tento nábytek bude ozdobou Vaší zahrady či terasy a bude Vám sloužit mnoho let.

Složení: 

  • 1x dvojkřeslo
  • 2x křeslo
  • 1x stolek

Materiál: umělý ratan VIRO

Rám: hliníková konstrukce

Rozměry: (ŠxHxV)

  • dvojkřeslo 170 cm x 87 cm x 77 cm
  • křeslo 92 cm x 87 cm x 77 cm
  • stolek 120 cm x 80 cm x 31 cm    

Doplňky: polštáře a sedáky zn.SUNBRELLA (USA) s UV ochranou             

  VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
dvojkřeslo 170 cm x 87 cm x 77 cm, křeslo 92 cm x 87 cm x 77 cm, stolek 120 cm x 80 cm x 31 cm
Materiál
umělý ratan VIRO
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0

DEFLEE SLEVY