HOME > Nábytek > Hodí se všude > Konzolové stolky

konzolový stolek GRACE WHITE II. jakost 100CM

Kód:
KSK36072
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
8 860 Kč
3 360 Kč (38%)
: 5 500 Kč

Tento produkt dodáváme v různých dekorechhlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Konzolový stolek GRACEWHITE II.jakost

Snížená cena se vztahuje pouze na produkty II jakosti. 

  • Barva: bílá, lesklá
  • Materiál: MDF lakované, chromová základna
  • Rozměry (ŠxVxH): 100 cm x 75 cm x 55 cm
  • Rozměr zásuvky (ŠxVxH): 55 cm x 5 cm x 35 cm

Konzolový stolek GRACE nabízíme v několika barevných provedeních (bílá, šedá, černá, dubová) v délce 100 cm ( s/ bez zásuvky) a v masivním provedení z indického palisandru- sheeshamu (délka 120 cm). Konzolový stolek má různá využití, může sloužit jako stolek odkládací, pracovní-psací nebo jako toaletka pro ženy. Produkt vychází ze sortimentu našeho německého obchodního partnera, specialisty na designový nábytek a bytové doplňky, jehož rozsáhlý sortiment je kvalitní a zaměřený na design a módní styl. Hledáte-li moderní a designové řešení interiéru, pak vám náš obchod nabízí širokou škálu v tomto originálním duchu. V případě zájmu pro Vás připravíme interiérový návrh a individuální množstevní cenovou nabídku. Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy.    

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
100 cm x 75 cm x 55 cm
Materiál
MDF, kovová základna
Specifikace
německý výrobek
Barva
bílá
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
akce
konzolový stolek DRIFTWOOD 120-CM naplavené dříví

konzolový stolek DRIFTWOOD 120-CM naplavené dříví

Kód:KS35483
 
u dodavatele
8 890 Kč 10 750 Kč
akce
konzolový stolek SCANDINAVIA NARROW

konzolový stolek SCANDINAVIA NARROW

Kód:OS36435
 
u dodavatele
5 999 Kč 6 728 Kč
akce
konzolový stůl DESK DARK GREY 120-40 CM

konzolový stůl DESK DARK GREY 120-40 CM

Kód:PS38329
 
u dodavatele
4 250 Kč 4 690 Kč
akce
konzolový stolek VENICE GOLD 110

konzolový stolek VENICE GOLD 110

Kód:TD15633
 
u dodavatele
9 990 Kč 12 180 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m