Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Textured Wool Border Natural - 160x230 cm
| Cena s DPH: | 5 699 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 709,92 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový ručně tkaný koberec Tuscany Textured Wool Border Natural
Kusové koberce TUSCANY od britské značky Flair Rugs jsou překrásné měkoučké kousky v zajímavých barvách. Jsou ručně tkané v Indii a mají moderní plastický vzor. Vyrábí se z přírodní vlny, což je skvělý izolant. Koberce jsou proto hřejivé a dobře tlumí hluk. Komfortnímu došlapu napomáhá i středně vysoký střižený vlas. Koberce mohou pouštět vlas, což je u vlny zcela přirozené. Údržba je ale jednoduchá - stačí je vysát, avšak bez použití rotačního kartáče, aby nedošlo k poškození vlasu. Na rubové straně mají bavlnu a jsou kompatibilní s podlahovým topením. Koberce se pro své vlastnosti nejlépe hodí do ložnice k posteli nebo obývacího pokoje k pohovce.Flair RugsFlair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
| Barva: | Béžová |
| Celková výška: | 10 mm |
| Výška vlasu v mm: | 8 mm |
| Celková váha: | 3000 g/m2 |
| Materiál: | Přírodní |
| Specifikace materiálu: | Vlna |
| Typ vlasu : | Střižený - komfortní |
| Podklad: | Bavlna |
| Certifikáty, udržitelnost: | Vyrobeno ekologicky šetrným způsobem |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Styl: | Melír |
| Styl: | Jednobarevný |
| Styl: | Japonský |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Další vlastnosti: | Měkký - příjemný na dotyk |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Země původu: | Indie |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Ručně tkaný (hand-loomed) |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

































