Sedací souprava Zero UNI - Kongo 730
| Cena s DPH: | 19 990 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 520,66 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Sedací souprava Zero UNI - Kongo 730
Moderní rohová sedací souprava Zero je v univerzálním provedení, které lze podle potřeby sestavit jako pravé nebo levé. Je vyrobena z kombinace dvou typů pružin a kvalitní PUR pěny, které zajišťují vysoký komfort sezení. Potah tvoří příjemná látka Kongo. Sedačka je rozkládací a disponuje praktickým úložným prostorem.
Rozměry - 244 × 130 cm
Výška: 82 cm
Výška sedu: 43 cm
Hloubka sedu: 54 cm
Plocha na spaní: 122 × 206 cm
| Hmotnost: | 130 kg |
| Úložný prostor: | ANO |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 244 cm |
| Hloubka: | 130 cm |
| Rozkládací: | ANO |
| Plocha po rozložení: | 122x206 cm |
| Základní barva: | Kongo 730 |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Hloubka sedu: | 54 cm |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.


















