Kusový koberec Venice 102571 - 120x170 cm
| Cena s DPH: | 4 799 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 966,12 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Venice 102571
Neodoláte hebkosti a jemnosti koberce Venice 102571. Koberec je jemně melírovaný, světlý a bez vzoru. Má 45 mm dlouhý vlas, vyroben je z polypropylenu. U koberce si zamilujete jeho jemnost. Hodí se pro bytové i komerční prostory.Hanse Home
Hanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru.
Webové stránky Hanse Home. Zobrazit koberce Hanse Home.
| Barva: | Bílá |
| Celková výška: | 47 mm |
| Výška vlasu v mm: | 45 mm |
| Celková váha: | 4200 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše) |
| Typ vlasu : | Shaggy - vysoký, měkký |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Juta |
| Styl: | Jednobarevný |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Extra jemný |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Další vlastnosti: | Měkký - příjemný na dotyk |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Určení dle místnosti: | Kancelář |
| Země původu: | Belgie |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

































