Kusový koberec Ted Baker Lambeth 106370 Béžová - 120x180 cm
| Cena s DPH: | 3 149 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 602,48 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Ted Baker Lambeth 106370 Béžová
Ted BakerTed Baker je britská módní značka založená v roce 1988 ve skotském Glasgow. Od počátku si vybudovala pověst značky, která kombinuje kvalitní řemeslné zpracování, precizní střihy a osobitý smysl pro humor. Tyto hodnoty nyní přináší i do světa interiérů díky spolupráci se značkou Hanse Home. Spojení dvou silných jmen dává vzniknout luxusním kobercům, které propojují módní estetiku s prvotřídním zpracováním. Koberce zajmou sofistikovaným designem, pečlivě vybranými materiály a důrazem na každý detail. Spolupráce značek Ted Baker a Hanse Home přináší do interiérů styl, eleganci a pocit výjimečnosti.
| Barva: | Béžová |
| Celková výška: | 25 mm |
| Výška vlasu v mm: | 25 mm |
| Váha vlasu: | 2700 g/m2 |
| Celková váha: | 2700 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polyester |
| Typ vlasu : | Shaggy - vysoký, měkký |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Bavlna |
| Certifikáty, udržitelnost: | Certifikát Öko-Tex |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Styl: | S geometrickými vzory |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Výborná tepelná a zvuková izolace |
| Speciální vlastnosti: | Ručně vyřezávaný |
| Další vlastnosti: | 3D efekt |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Určení dle místnosti: | Dětský pokoj |
| Země původu: | Indie |
| Lemování, obšití: | Ne, bez obšití |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Ručně všívaný (hand-tufted) |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.





































