Rohožka Wash & Clean 101469 Orange - 90x150 cm
| Cena s DPH: | 2 249 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 858,68 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Rohožka Wash & Clean 101469 Orange
Rohožky Wash & Clean se hodí do místností, kde se očekává větší množství nepořádku nebo nečistot. Rohožky je možné prát na 30°C a jejich tmavší barva zaručuje, že na nich nejsou vidět téměř žádné nečistoty. Takže se jedná o nenáročné rohožky na údržbu a převážně díky této vlastnosti jsou tak oblíbené. Maminky s dětmi si je nemohou vynachválit.Hanse HomeHanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru.
Webové stránky Hanse Home. Zobrazit koberce Hanse Home.
| Barva: | Oranžová |
| Celková výška: | 8,5 mm |
| Výška vlasu v mm: | 7 mm |
| Celková váha: | 2900 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polyamid |
| Typ vlasu : | Střižený - komfortní |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Guma (gel - protiskluzový) |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Pratelný |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Určení dle místnosti: | Chodba / Předsíň |
| Země původu: | Německo |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek k poslání zdarma |
| Možnost vzorků: | Vzorek na prodejně Praha |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Rohož / předložka |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.
















