Kusový koberec Kaarol Earth - 140x200 cm
| Cena s DPH: | 9 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 263,64 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Kaarol Earth
Kusové koberce řady Morocco od zkušeného výrobce Lorena Canals si dozajista zamilujete. Kromě marockých motivů se tyto koberce překvapivě snadno udržují, neboť je můžete vyprat přímo v pračce! Ano, čtete správně, tyto koberce byly skutečně navrženy k tomu, aby je bylo možné takto snadno udržovat.Kromě této skvělé vlastnosti se ale mohou pochlubit i měkkým a na dotek příjemným povrchem, vysokou kvalitou a dobrým poměrem cena výkon. Jejich ruční výroba probíhá přímo v Indii, kde zkušení tkalci používají pouze přírodní bavlnu v kombinaci s přírodními barvivy. Koberce jsou tak ekologické a šetrné k životnímu prostředí.
Pokud tedy hledáte stylové a moderní kusové koberce pro praktické použítí, pak je řada Bereber určená přesně pro Vás. A pokud máte děti, kteří koberce často ušpiní, pak byste s koupí těchto nadčasových bavlněných koberců rozhodně neměli váhat, protože Vám život nejenom zpříjemní, ale i zjednodušší!
Složení: 97% bavlna, 3% ostatní vlákna
ÚDRŽBA:
Pro údržbu těchto koberců doporučujeme dodržovat následující rady, aby Vám koberec vydržel co nejdéle.
- Pro rozměr 140x200 je zapotřebí pračka s kapacitou alespoň 9 kg.
- Koberce perte odděleně na maximální teplotu 30°C.
- Používejte nejlépe program pro jemné praní prádla, včetně přípravku bez bělících účinků.
- Koberce sušte při nízkých teplotách.
- Mokré koberce nenechávejte po doprání v bubnu pračky.
- Nevystavujte koberce dlouhotrvajícímu slunečnímu záření.
- Koberce pravidelně vysávejte.
- Pokud najdete dlouhá vlákna, tak je nevytrhávejte, ale ustřihnětě.
Výrobce Lorena Canals působí na kobercovém trhu již od roku 1990. Vlastní 2 továrny v Indii, kanceláře v Barceloně a New Yorku a několik skladů v Evropě, Asii a Spojených státech. Spolupracuje s více než 170 řemeslníky a tkalci, kteří se velmi pečlivě starají o každý detail nově vznikajícího koberce. Výrobce Lorena Canals si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků, a to v každé části výrobního procesu. Jejich největší chloubou jsou 100% bavlněné koberce, které můžete jednoduše a lehce vyprat přímo v pračce! Odpadá tak starost s namáhavým a zdlouhavým ručním praním koberců. Kromě originálních a praktických koberců ale vyrábí tato společnost i zajímavé bytové doplňky.
Webové stránky Lorena Canals. Zobrazt nabídku Lorena Canals koberců.
| Barva: | Béžová |
| Celková výška: | 15 mm |
| Výška vlasu v mm: | 13 mm |
| Celková váha: | 2050 g/m2 |
| Materiál: | Přírodní |
| Specifikace materiálu: | Bavlna |
| Typ vlasu : | Střižený - komfortní |
| Podklad: | Bavlna |
| Certifikáty, udržitelnost: | Recyklovatelný |
| Certifikáty, udržitelnost: | Vyrobeno ekologicky šetrným způsobem |
| Certifikáty, udržitelnost: | Certifikát Öko-Tex |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Pratelný |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Speciální vlastnosti: | Výborná tepelná a zvuková izolace |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Země původu: | Indie |
| Lemování, obšití: | Na delších stranách + na kratších třásně |
| Třásně: | Ano |
| Způsob výroby: | Ručně tkaný (hand-woven) |
| Možnost vzorků: | Vzorek na prodejně Ostrava |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.






















