Rohožka Spectrum 017 Brown - na ven i na doma - 40x60 cm
| Cena s DPH: | 205 Kč |
| Cena bez DPH: | 169,42 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Rohožka Spectrum 017 Brown - na ven i na doma
Spectrum patří mezi interiérové rohožky, které se vyznačují dobrou savostí a velmi snadnou údržbou. Jsou vyrobeny ze 100% Polypropylenu a spodní strana je opatřena gumou..HamatFirma Hamat je nizozemský výrobce rohožek, předložek umělé trávy a nášlapů. Je to jeden z největších holandských exportérů podlahových krytin, zejména díky jeho širokému portfoliu výrobků. Vše je vyrobeno pod jednou střechou v obrovské hale a následně exportováno do různých zemí po celém světě. Výrobce rovněž drží všechny výrobky skladem a to dělá spolupráci mnohem snazší. Hamat sleduje nové trendy a každý rok přichází s inovacemi v materiálech, ale i vzorech koberců a rohožek.
Více se o výrobci můžete dozvědět na jeho webu: https://www.hamat.com/en/about-hamat/
| Barva: | Hnědá |
| Celková výška: | 5 mm |
| Výška vlasu v mm: | 3 mm |
| Celková váha: | 2400 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše) |
| Typ vlasu : | Vpichovaný - odolný |
| Podklad: | Guma (gel - protiskluzový) |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Protiskluzový |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Určení dle místnosti: | Chodba / Předsíň |
| Země původu: | Nizozemsko |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek k poslání zdarma |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Rohož / předložka |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.






















