Kusový koberec Cooper Babylon Traditional Red - 120x170 cm
| Cena s DPH: | 3 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 767,77 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Cooper Babylon Traditional Red
Kolekce koberců Cooper od značky Flair Rugs je dokonalou volbou pro váš interiér, zejména do ložnic a obývacích pokojů. Tyto elegantní koberce jsou vyrobeny z odolného polypropylenu a nabízejí středně vysoký střižený vlas, který je nejen příjemný na dotek, ale také praktický pro každodenní použití. Díky preciznímu obšití delších stran a dekorativním třásním na kratších stranách vyniknou v každém prostoru. Koberce jsou kompatibilní s robotickými vysavači i podlahovým vytápěním, což z nich činí moderní a praktické řešení. Před prvním použitím koberec rozbalte a nechte 24 hodin ležet, aby se narovnal. Pro odstranění nečistot jej pravidelně vyklepávejte a vysávejte bez rotačního kartáče, který by mohl poškodit vlákna. Při polití okamžitě vysajte tekutinu savým bílým hadříkem a místo očistěte vlhkou utěrkou. Nechte koberec důkladně vyschnout a poté ho protřepte, aby se vlas znovu narovnal.Flair RugsFlair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
| Barva: | Červená |
| Celková výška: | 10 mm |
| Výška vlasu v mm: | 8 mm |
| Celková váha: | 1740 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše) |
| Typ vlasu : | Střižený - komfortní |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Bavlna |
| Styl: | Orientální |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Země původu: | Turecko |
| Lemování, obšití: | Na delších stranách + na kratších třásně |
| Třásně: | Ano |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.




















