Kusový koberec Space 1900 red - 200x290 cm
| Cena s DPH: | 5 639 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 660,33 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Space 1900 red
Kolekce Space od Ayyildiz spojuje praktickou konstrukci se živým, moderním vzhledem. Koberce mají pevný smyčkový povrch, který skvěle odolává každodennímu provozu a jen tak se nesešlape. Díky syntetickému (vegan) materiálu se snadno udržují, drží tvar a zároveň působí příjemně na došlap. Space je ideální volbou pro aktivní domácnosti – koberce jsou pratelné, mají protiskluzovou spodní stranu a jsou plně kompatibilní s robotickými vysavači, takže úklid probíhá téměř sám. Bez potíží fungují na podlahovém topení a poskytují i lehkou tepelnou a zvukovou izolaci, která zvyšuje pohodlí v interiéru. Kolekce se může pochlubit také certifikací Öeko-Tex, která potvrzuje její zdravotní nezávadnost. Vzhledově řada Space sází na moderní melírový efekt, který dodává místnosti dynamiku a lehkost. Charakteristickým prvkem jsou elegantní třásně na kratších stranách a obšití na stranách delších, díky kterému koberec působí neotřele a stylově. Bavlněná spodní vrstva zvyšuje měkkost a komfort. Space je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí odolný, snadno udržovatelný a vizuálně zajímavý koberec, který si poradí s běžným životem i moderním provozem domácnosti.Ayyildiz Poznejte koberce Ayyildiz
Ayyildiz Teppiche je německo-turecký výrobce koberců. Firma byla založena v roce 2005 a od té doby se soustředí na strojovou výrobu koberců střední třídy, tvořených především syntetickými materiály. Firma sídlí v Německu, kde také probíhá návrh nových designů, výroba je však soustředěna spíše do tureckých hal, kde s ní mají dlouholeté zkušenosti. Díky perfektnímu poměru kvalita/cena a moderním designům jsou koberce tohoto výrobce velmi žádané na středoevropském trhu.
Katalog Ayyildiz v PDF (vše dovezeme do 3 týdnů)
Webové stránky výrobce Ayyildiz. Zobrazit koberce Ayyildiz.
| Barva: | Červená |
| Celková výška: | 9 mm |
| Výška vlasu v mm: | 7 mm |
| Váha vlasu: | 1800 g/m2 |
| Celková váha: | 1820 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polyester |
| Typ vlasu : | Smyčkový - praktický |
| Certifikáty, udržitelnost: | Certifikát Öko-Tex |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Bavlna |
| Styl: | Melír |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Pratelný |
| Speciální vlastnosti: | Protiskluzový |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Speciální vlastnosti: | Výborná tepelná a zvuková izolace |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Určení dle místnosti: | Dětský pokoj |
| Určení dle místnosti: | Chodba / Předsíň |
| Země původu: | Turecko |
| Lemování, obšití: | Na delších stranách + na kratších třásně |
| Třásně: | Ano |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek k poslání zdarma |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.





























