Kusový koberec Nova 1202 beige - na ven i na doma - 140x200 cm
| Cena s DPH: | 2 469 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 040,50 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Nova 1202 beige - na ven i na doma
Kolekce Nova od Ayyildiz přináší moderní ploché koberce bez vlasu, které okouzlí čistými liniemi a geometrickými vzory. Díky odolnému polypropylenovému (vegan) materiálu jsou nenáročné na údržbu, nepouští vlákna a bez problémů zvládají každodenní provoz. Velkou předností této řady je, že je vhodná i do exteriéru, takže krásně funguje na balkonech či terasách. Koberce mají také certifikaci Öeko-Tex, která zaručuje zdravotní nezávadnost. Jsou kompatibilní s robotickými vysavači, takže úklid probíhá prakticky sám, a díky vhodnosti pro podlahové topení vytvářejí příjemné prostředí po celý rok. Nechybí ani lehké tepelně-izolační vlastnosti, které zvyšují komfort v interiéru. Moderní geometrické vzory a příjemné odstíny béžové, šedé či krémové dodávají této řadě nadčasový vzhled. Obšití po celém obvodu drží koberec pěkně zpevněný a zaručuje dlouhou životnost. Nova je skvělou volbou pro ty, kteří hledají stylový, snadno udržovatelný a zároveň odolný koberec pro moderní interiér i venkovní prostory.Ayyildiz Poznejte koberce Ayyildiz
Ayyildiz Teppiche je německo-turecký výrobce koberců. Firma byla založena v roce 2005 a od té doby se soustředí na strojovou výrobu koberců střední třídy, tvořených především syntetickými materiály. Firma sídlí v Německu, kde také probíhá návrh nových designů, výroba je však soustředěna spíše do tureckých hal, kde s ní mají dlouholeté zkušenosti. Díky perfektnímu poměru kvalita/cena a moderním designům jsou koberce tohoto výrobce velmi žádané na středoevropském trhu.
Katalog Ayyildiz v PDF (vše dovezeme do 3 týdnů)
Webové stránky výrobce Ayyildiz. Zobrazit koberce Ayyildiz.
| Barva: | Béžová |
| Celková výška: | 7 mm |
| Výška vlasu v mm: | 5 mm |
| Váha vlasu: | 1450 g/m2 |
| Celková váha: | 1470 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše) |
| Typ vlasu : | Bez vlasu - nenáročný |
| Certifikáty, udržitelnost: | Certifikát Öko-Tex |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Polypropylen |
| Styl: | S geometrickými vzory |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Venkovní i vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Venkovní použití (outdoor) |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Speciální vlastnosti: | Výborná tepelná a zvuková izolace |
| Další vlastnosti: | 3D efekt |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Kuchyně |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Určení dle místnosti: | Chodba / Předsíň |
| Určení dle místnosti: | Exteriér |
| Země původu: | Turecko |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.































