Kusový koberec Memphis Abstract Swirl Natural/Orange - 160x230 cm
| Cena s DPH: | 6 849 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 660,33 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Memphis Abstract Swirl Natural/Orange
Kolekce koberců Memphis od značky Flair Rugs přináší eleganci a pohodlí do vašeho domova. Tyto koberce jsou vyrobeny z přírodní vlny a ručně zpracovány metodou hand-tufted, což jim dodává jedinečný vzhled a kvalitu. Díky nízkému smyčkovému vlasu a 3D vzorům se skvěle hodí do ložnic a obývacích pokojů, kde vytvoří stylový a útulný prostor. Jsou ideální i pro podlahy s podlahovým vytápěním a poskytují vynikající izolaci proti chladu. Během první instalace doporučujeme koberec rozvinout a nechat jej 24 hodin odpočinout. Vlna je přírodní materiál, a proto je běžné, že zpočátku může koberec lehce pouštět vlas. Pravidelné vysávání bez použití rotačního kartáče postupně snižuje uvolňování vláken. Při objevení volných vláken je opatrně zastřihněte nůžkami – nikdy netahejte. V případě polití tekutinu okamžitě vysušte bílým vlhkým hadříkem.Flair RugsFlair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
| Barva: | Béžová |
| Celková výška: | 7 mm |
| Výška vlasu v mm: | 5 mm |
| Celková váha: | 3000 g/m2 |
| Materiál: | Přírodní |
| Specifikace materiálu: | Vlna |
| Typ vlasu : | Smyčkový - praktický |
| Podklad: | Bavlna |
| Podklad: | Latex |
| Certifikáty, udržitelnost: | Vyrobeno ekologicky šetrným způsobem |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Styl: | Boho |
| Styl: | Skandinávský |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Speciální vlastnosti: | Výborná tepelná a zvuková izolace |
| Další vlastnosti: | 3D efekt |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Země původu: | Indie |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Ručně všívaný (hand-tufted) |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.



























