Kusový koberec Bobble Wool Ivory - 160x230 cm
| Cena s DPH: | 6 999 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 784,30 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Bobble Wool Ivory
Kolekce koberců Bobble od značky Flair Rugs přinese do vašeho interiéru dokonalou kombinaci elegance, komfortu a praktičnosti. Tyto koberce, vyrobené ze směsi kvalitní vlny a polyesteru, zaujmou unikátní strukturou smyčkového vlasu různé výšky. Vyšší smyčky po obvodu připomínají drobné kuličky, což kobercům dodává jedinečný vizuální efekt a příjemnou texturu. Díky výborným izolačním vlastnostem jsou koberce ideální pro ložnice a obývací pokoje, kde zajišťují útulnou atmosféru a příjemné teplo. Skvěle se hodí také na vytápěné podlahy, kde se jejich funkčnost i pohodlí naplno projeví. Každý koberec je ručně vyráběný tradiční metodou pit-loom, která zaručuje vysokou kvalitu a precizní zpracování. Obšití po celém obvodu přispívá k jejich odolnosti a dlouhé životnosti, takže si můžete užívat jejich krásu a komfort po mnoho let.Flair RugsFlair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
| Barva: | Bílá |
| Celková výška: | 8 mm |
| Výška vlasu v mm: | 7 mm |
| Celková váha: | 2000 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Materiál: | Přírodní |
| Specifikace materiálu: | Vlna |
| Specifikace materiálu: | Nylon |
| Typ vlasu : | Smyčkový - praktický |
| Podklad: | Bez podkladu |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Speciální vlastnosti: | Výborná tepelná a zvuková izolace |
| Další vlastnosti: | 3D efekt |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Země původu: | Indie |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Ručně vyráběný metodou pit-loom |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
| Typ produktu: | Běhoun |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.




















