Kusový koberec Shaggy Teddy Grey - 120x170 cm
| Cena s DPH: | 2 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 941,32 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Shaggy Teddy Grey
Chundelaté koberce SHAGGY TEDDY od britské značky Flair Rugs jsou heboučké jako medvídek, jak název napovídá. Vyrábí se z polypropylenového vlákna a mají velmi vysoký vlas typu shaggy. Díky tomu jsou měkoučké a příjemné na dotek i došlap. Nejlépe se hodí do ložnice k posteli nebo do obývacího pokoje k pohovce, kde si je mohou patřičně užít Vaše bosá chodidla. Mohou čas od času upustit nějaký ten chlup, což je pro shaggy koberce naprosto přirozené. Za uvolněná vlákna netahejte, ale odstřihněte je nůžkami. Co se údržby týče, můžete je jednoduše vysávat, avšak bez použití rotačního kartáče, který by jim mohl pocuchat jejich plyšový vlas.Flair RugsFlair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
| Barva: | Šedá |
| Celková výška: | 42 mm |
| Výška vlasu v mm: | 40 mm |
| Celková váha: | 2170 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše) |
| Typ vlasu : | Shaggy - vysoký, měkký |
| Podklad: | Juta |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Styl: | Jednobarevný |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Extra jemný |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Speciální vlastnosti: | Výborná tepelná a zvuková izolace |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Další vlastnosti: | Měkký - příjemný na dotyk |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Země původu: | Turecko |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek k poslání zdarma |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.




















