Kusový koberec Radiance Glow Multi - 160x230 cm
| Cena s DPH: | 11 349 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 379,34 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Radiance Glow Multi
Moderní koberce RADIANCE od značky Flair Rugs Vaši domácnost rozveselí hravými vzory, jejichž obrysy jsou zvýrazněny prostřižením. Vyrábí se v Indii ze 100% přírodní vlny, která zajišťuje skvělé tepelně izolační vlastnosti a také tlumí hluk. Rubová strana je opatřena bavlnou. Mají středně vysoký střižený vlas (8 mm) a mohou se pyšnit vysokou hustotou vlasu (3200 g/m²). Co se údržby týče, doporučujeme vysávat zadní stranu koberce pomocí rotačního kartáče, aby došlo k uvolnění zachycených nečistot. V případě polití mokré místo osušte čistým hadříkem.
Flair RugsFlair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
| Barva: | Vícebarevná |
| Celková výška: | 10 mm |
| Výška vlasu v mm: | 8 mm |
| Celková váha: | 3200 g/m2 |
| Materiál: | Přírodní |
| Specifikace materiálu: | Vlna |
| Typ vlasu : | Střižený - komfortní |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Bavlna |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Další vlastnosti: | 3D efekt |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Země původu: | Indie |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.



























