Kusový koberec Menara Coyote Cream - 120x170 cm
| Cena s DPH: | 3 299 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 726,45 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Menara Coyote Cream
S kolekcí MENARA do své domácnosti vnesete pulzující a trendy atmosféru. Jasné barvy a moderní design v marockém stylu zvýrazní každý interiér. Koberce jsou vyrobeny z polypropylenového vlákna, které je pevné, snadné na údržbu a odolné vůči opotřebení. Vlas vysoký 20 mm je měkký a komfortní na došlap. Spodní strana je tvořena jutou. Co se údržby týče, doporučujeme koberce jemně vysávat pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce. Při polití mokré místo ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku - nedrhněte.Flair RugsFlair Rugs dodává koberce navržené ve Velké Británii po celém světě. Nemalá část portfolia jsou i prémiové, ručně tkané koberce původem z Indie. Firma dosáhla několika úžasných ocenění, jako Domácí produkt roku, Nejlepší koberec, Nejlepší globální koberec, Nejlepší moderní koberec a nejlepší dodavatel koberců za posledních 6 let. Flair Rugs zaručuje kvalitu a skvělý design.
Katalog Flair v PDF (vše možné objednat)
| Barva: | Vícebarevná |
| Celková výška: | 22 mm |
| Výška vlasu v mm: | 20 mm |
| Celková váha: | 2500 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše) |
| Typ vlasu : | Shaggy - vysoký, měkký |
| Podklad: | Juta |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Styl: | Boho |
| Styl: | S geometrickými vzory |
| Styl: | Ethno |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Další vlastnosti: | Měkký - příjemný na dotyk |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Země původu: | Turecko |
| Lemování, obšití: | Na delších stranách + na kratších třásně |
| Třásně: | Ano |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.



























