Kusový koberec Beach 103843 Green/Cream – na ven i na doma - 120x170 cm
| Cena s DPH: | 2 149 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 776,03 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Beach 103843 Green/Cream – na ven i na doma
Indoorové a zároveň outdoorové kusové koberce z řady Beach od německého výrobce Hanse Home potěší nejen širokou využitelností, ale také atraktivními vzory. Jedná se o smyčkové koberce typu bouclé vyrobené ze 100% polypropylenového vlákna. Díky smyčkové struktuře se velmi snadno čistí a udržují, což zvláště při používání v exteriéru jistě oceníte. Koberce disponují obšitím na delších stranách. Dostupné jsou v několika vzorech a mnoha barevných odstínech. Bude-li mít koberec po vybalení z role vlnky, může trvat několik dní, než se vyrovná.. Hanse HomeHanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru.
Webové stránky Hanse Home. Zobrazit koberce Hanse Home.
| Barva: | Zelená |
| Celková výška: | 2 mm |
| Výška vlasu v mm: | 0 mm |
| Celková váha: | 1800 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše) |
| Typ vlasu : | Bez vlasu - nenáročný |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Textil |
| Styl: | Boho |
| Styl: | Květinový |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Venkovní i vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Speciální vlastnosti: | Venkovní použití (outdoor) |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Další vlastnosti: | Bouclé, buklák (bez vlasu) |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Kuchyně |
| Určení dle místnosti: | Chodba / Předsíň |
| Určení dle místnosti: | Exteriér |
| Země původu: | Německo |
| Lemování, obšití: | Na delších stranách + kratší založené |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek k poslání zdarma |
| Možnost vzorků: | Vzorek na prodejně Bratislava |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.































