Kuchyňská skříňka Selva 80 NAGU 36 1F dub artisan/kašmír
| Cena s DPH: | 2 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 892,56 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kuchyňská skříňka Selva 80 NAGU 36 1F dub artisan/kašmír
Kolekce modulárních kuchyňských skříněk Selva okouzlí harmonickým designem a moderní elegancí. Dvířka v dekoru kašmír v kombinaci s přírodními detaily dodají interiéru svěžest a vytvoří jedinečnou atmosféru, díky níž budou každodenní chvíle v kuchyni ještě příjemnější. Z bohaté nabídky série Selva si můžete sestavit kuchyň přesně podle vašich představ a prostorových možností.
Dvířka skříňky jsou osazena panty s tichým dovíráním. Skříňka je dodávaná v demontu, součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
| Hmotnost: | 19 kg |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Výška: | 36 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 57 cm |
| Úchytky: | kovové - černý mat |
| Počet balíku za kus: | 2 |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

































