Kusový koberec Villeroy & Boch 106136 Cream, Multi - 120x170 cm
| Cena s DPH: | 4 947 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 088,43 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Villeroy & Boch 106136 Cream, Multi
Objevte kouzlo luxusu a praktičnosti s kusovými koberci Villeroy & Boch 1871 od značky Hanse Home. Tyto elegantní kousky, vyrobené z prvotřídního polyesteru, přinesou do vašeho domova nejen krásu, ale také trvanlivost a komfort. S jejich nízkým střiženým vlasem si můžete být jisti, že jsou nejen příjemné na dotek, ale také snadno udržovatelné, a to i pomocí robotických vysavačů. Rubová strana s latexem zabraňuje nechtěnému klouzání a pohybu koberců. Dlouhé strany jsou pečlivě obšité, což jim dodává sofistikovaný vzhled, zatímco kratší strany jsou ozdobeny elegantními třásněmi, které přidávají šmrnc a styl. Certifikát Oeko-Tex je pak zárukou, že koberce neobsahují žádné škodlivé látky a jsou bezpečné pro vás i vaši rodinu.Villeroy & BochVilleroy & Boch je renomovaný německý výrobce s dlouhou tradicí, založený již v roce 1748. Značka se proslavila výrobou kvalitního porcelánu, sanitární keramiky a interiérových doplňků. Vyniká především svým důrazem na detail, nadčasovým designem a inovativními technologiemi, které kombinují řemeslné umění s moderními trendy. Kromě tradičních produktů se nyní zaměřuje i na další oblast, a to díky spolupráci se značkou Hanse Home, která přináší na trh stylové koberce. Tyto koberce kombinují klasickou eleganci Villeroy & Boch s moderním stylem Hanse Home. Vynikají nejen designem, který se hodí do různých interiérů, ale také kvalitou materiálů a zpracováním. Jsou skvělou volbou pro ty, kdo hledají stylové koberce.
| Barva: | Vícebarevná |
| Celková výška: | 7 mm |
| Výška vlasu v mm: | 6 mm |
| Celková váha: | 2300 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polyester |
| Typ vlasu : | Střižený - komfortní |
| Certifikáty, udržitelnost: | Certifikát Öko-Tex |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Bez podkladu |
| Styl: | Orientální |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Země původu: | Egypt |
| Lemování, obšití: | Na delších stranách + na kratších třásně |
| Třásně: | Ano |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.




















