Křeslo Sandra - Rosita 104
| Cena s DPH: | 7 919 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 544,63 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Křeslo Sandra - Rosita 104
Stylové křeslo Sandra v potahu Rosita 104 je ideální jako doplněk k sedací soupravě Sandra i jako samostatné křeslo do obývacího pokoje.
O pohodlí se stará kombinace bonelových pružin a PUR pěny, která zajišťuje komfortní sezení při každodenním odpočinku. Pevná konstrukce a odolný potah garantují dlouhou životnost.
Rozměry křesla:
Šířka: 85 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 90 cm
Výška sedu: 44 cm
| Hmotnost: | 40 kg |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 85 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Základní barva: | Rosita 104/koo |
| Výška sedu: | 44 cm |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.






























