Jídelní stůl Loan ořech okapi
| Cena s DPH: | 5 382 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 447,93 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Jídelní stůl Loan ořech okapi
Jídelní stůl Loan kombinuje nadčasový vzhled, propracované detaily a stabilní konstrukci. Díky rozměrům desky 204 x 90 cm nabízí prostorné zázemí pro každodenní stolování i delší společně strávené chvíle. Teplé tóny dekoru ořechu přirozeně dotváří příjemnou a harmonickou atmosféru domova.
Stůl je dodávaný v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.
| Hmotnost: | 63 kg |
| Materiál: | lamino 28 mm (deska, nohy) |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 203,6 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Rozkládací: | NE |
| Počet balíku za kus: | 2 |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.





























