Kuchyňská skříňka Vega 80 ZL 1S dub lancelot/matera
| Cena s DPH: | 3 932 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 249,59 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kuchyňská skříňka Vega 80 ZL 1S dub lancelot/matera
Nadčasová série kuchyňských skříněk Vega spojuje funkčnost s elegantním stylem a poskytuje dostatek úložného místa i pohodlí. Díky široké nabídce prvků si můžete kuchyň sestavit přesně podle svých představ. Dvířka v dekoru Matera vytvářejí výrazný kontrast, který v kombinaci s teplým odstínem dubu Lancelot dodává interiéru útulnou a klidnou atmosféru.
Cena skříňky je uvedena BEZ pracovní desky, tu je možno dokoupit z naší nabídky. Skříňka je dodávaná v demontu, součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.
| Hmotnost: | 33 kg |
| Materiál: | lamino 16 mm |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Úchytky: | kovová - černý mat |
| Počet balíku za kus: | 2 |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.






























