Kusový koberec Basic 102499 - 160x230 cm
| Cena s DPH: | 2 149 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 776,03 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Basic 102499
Lehký koberec z polypropylenu s krátkým vlasem. Vybrat si můžete z barevné škály přesně pro váš interiér. Koberec můžete využít v obývacím pokoji, ložnici i hale. Koberec Basic 102499 je velice houževnatý, má krátký vlas, přesto je chůze po něm pohádkou.Hanse Home
Hanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru.
Webové stránky Hanse Home. Zobrazit koberce Hanse Home.
| Barva: | Červená |
| Celková výška: | 9 mm |
| Výška vlasu v mm: | 7 mm |
| Celková váha: | 1890 g/m2 |
| Materiál: | Syntetický - umělý (vegan) |
| Specifikace materiálu: | Polypropylen (vše) |
| Typ vlasu : | Střižený - komfortní |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Bez podkladu |
| Styl: | Moderní |
| Styl: | Melír |
| Styl: | Jednobarevný |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Další vlastnosti: | Snadná údržba |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Kuchyně |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Určení dle místnosti: | Chodba / Předsíň |
| Určení dle místnosti: | Kancelář |
| Země původu: | Německo |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Strojně dělaný |
| Možnost vzorků: | Vzorek k poslání zdarma |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.


























