Stolová kostra CUBIC 95x95cm - bílá
| Cena s DPH: | 5 985 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 946,28 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Foto
Stolová kostra CUBIC 95x95cm - bílá
CUBIC 95x95cm - vytvořte si moderní a stylový stolek s kostrou CUBIC 95x95cm. Moderní stůl CUBIC spojuje eleganci s praktickým využitím. Díky minimalistickému designu a kvalitní konstrukci z hliníku je ideální pro obývací pokoje, kanceláře nebo lounge prostory. Hlavní vlastnosti: Rozměry: 95 × 95 × 73 cm (výška spodního okraje 68 cm)Barva: bíláMateriál: hliník – lehký a odolnýNosnost: až 100 kgHmotnost: 9,5 kgRozměry balení: 98x 96x 8 cm Elegantní a minimalistický design vhodný do různých interiérů.Pevná hliníková konstrukce pro dlouhou životnost.Lehký, snadno přenosný, přitom nosný až 100 kg.Perfektní volba pro moderní prostory, kde se snoubí styl a funkčnost. Vyberte si stolovou desku v naší nabídce a vytvořte si OSOBITÝ STYL do obývacího pokoje, kanceláře nebo lounge zóny.| výška stolu: | 73 cm |
| šířka stolu: | 95 cm |
| délka stolu: | 95 cm |
| nosnost stolu: | 100 kg |
| materiál: | hliník |
| barva: | bílá |
| rozměr balení (počet kartonů): | 98x96x8 cm |
| hmotnost celkem: | 9,5 kg |
| materiál balení: | karton |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.




















