KETTLER WEDGE venkovní koberec 160x230 cm - béžová/šedá
| Cena s DPH: | 2 890 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 388,43 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Foto
KETTLER WEDGE venkovní koberec 160x230 cm - béžová/šedá
Venkovní koberec od německé značky KETTLER – útulný a odolný doplněk pro vaši terasu a balkon. Vytvořte si na terase či balkonu útulné a příjemné prostředí s prémiovým venkovním kobercem KETTLER. Tento stylový kusový koberec kombinuje moderní design, odolnost a snadnou údržbu, takže si můžete užívat pohodlí bez starostí. Koberce KETTLER jsou strojově tkané, odolné vůči UV záření a vhodné pro vnitřní i venkovní použití, včetně prostor s podlahovým vytápěním. Díky tomu jsou ideální volbou pro pohodlné posezení při relaxaci, čtení nebo setkání s přáteli. KETTLER venkovní koberce – kombinace stylu, kvality a komfortu pro vaše venkovní prostory. HLAVNÍ PŘEDNOSTI: Snadno udržovatelné venkovní koberce pro útulné zařizování teras a balkonů Odolné proti UV záření – barvy zůstávají stále živé Strojově tkané pro vysokou kvalitu a odolnost Snadné čištění a údržba Vhodné pro vnitřní i venkovní použití, včetně prostor s podlahovým vytápěním Přinášejí pohodlí a estetiku, která zpříjemní chvíle odpočinku a relaxace| šířka výrobku: | 230 cm |
| hloubka výrobku: | 160 cm |
| výška výrobku: | 1 cm |
| hmotnost celkem: | 4,9 kg |
| materiál: | 100% polyester |
| barva: | béžová / šedá |
| rozměr balení: | 230x15 cm |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.




















