ATLAS úložný box - 270L hnědá
| Cena s DPH: | 1 290 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 066,12 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Foto
ATLAS úložný box - 270L hnědá
Plastový box pro uložení nejrůznějších předmětů (podušky, zahradní náčiní...) od firmy KETER. Výhodou tohoto boxu je jednoduchá montáž bez využití nářadí - vše složíte jako stavebnici, vysoká kvalita boxu a moderní design. Jeho struktura v imitaci dřeva se skvěle hodí do každé zahrady či terasy. Materiál má UV ochranu a je odolný nepřízni počasí. Pro snadné použití a přenášení je box vybaven přední a boční rukojetí, další výhodou je uzamykatelné víko.| výška výrobku: | 57cm |
| šířka výrobku: | 45cm |
| délka výrobku: | 117cm |
| hmotnost celkem: | 6kg |
| nosnost: | 50kg |
| objem: | 270l |
| materiál: | plast |
| barva: | hnědá |
| rozměr balení: | 119,3x57x8cm |
| materiál balení: | karton |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.


























