květináč DECO ELEVATED GARDEN BED - Walnut
| Cena s DPH: | 3 390 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 801,65 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Foto
květináč DECO ELEVATED GARDEN BED - Walnut
Chytrý design našeho květináče DECO ELEVATED GARDEN BED je navržen tak, aby se staral o vaše rostliny v každé fázi jejich vývoje. Je vybaven zavlažovacím systémem a dodává optimální množství vody podle potřeb vašich rostlin. Ukazatel hladiny vody umožňuje snadné sledování zalití. Díky instalovanému kohoutku lze květináč používat bez ohledu na počasí, ať už na zahradě, terase nebo doma. Nyní si můžete užívat svou malou zahradu bez ohledu na roční období nebo povětrnostní podmínky. S ohledem na vaše pohodlí a organizaci je květináč vybaven poličkou, ideální pro uložení veškerého vašeho příslušenství. Je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a UV záření a velmi snadno se čistí.| výška výrobku: | 156,3 cm |
| šířka výrobku: | 113 cm |
| hloubka výrobku: | 47,5 cm |
| hmotnost celkem: | 14 kg |
| materiál: | lisovaný plast |
| barva: | walnut (vlašský ořech) |
| rozměr balení: | 113x46,6x18,5 cm |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.



































