Kusový koberec Kamal Rami 106241 Multicolor - 200x290 cm
| Cena s DPH: | 19 499 Kč |
| Cena bez DPH: | 16 114,88 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Kusový koberec Kamal Rami 106241 Multicolor
Ručně tkané afghánské koberce z kolekce Kamal značky Nouristan spojují tradiční řemeslné umění s moderními a udržitelnými materiály. Jsou vyrobeny z 80 % vlny a 20 % bavlny, takže jsou odolné, snadno se udržují a zároveň v interiéru vytvářejí příjemnou a hřejivou atmosféru. Díky nízkému vlasu o výšce pouhé 3 mm se s nimi dobře manipuluje. Jemné třásně a detailní tradiční vzory z nich dělají výjimečné doplňky, které doslova vybízejí ke snění. Syté barvy a autentický design přinášejí do domácnosti kouzlo Afghánistánu – ať už v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně. Tyto nadčasové koberce jsou stylovou a trvalou volbou pro každý interiér.Hanse HomeHanse Home je mladá společnost, založená roku 2008 v německém Pinnenbergu. Jedná se o výrobce, který se nebojí určovat trendy a přivádět na evropský trh zcela novou koncepci koberců. Osobně jsme se s mladým majitelem scházeli na veletrhu v Hannoveru a získali jsme unikátní příležitost nabídnout vám produkty této společnosti v České republice a na Slovensku. Koberce společnosti Hanse Home nabízí bezkonkurenčně výhodný poměr cena/kvalita, protože právě v té se rovnají špičkám v oboru.
Webové stránky Hanse Home. Zobrazit koberce Hanse Home.
| Barva: | Vícebarevná |
| Celková výška: | 3 mm |
| Výška vlasu v mm: | 3 mm |
| Celková váha: | 1400 g/m2 |
| Materiál: | Přírodní |
| Specifikace materiálu: | Vlna |
| Specifikace materiálu: | Bavlna |
| Typ vlasu : | Bez vlasu - nenáročný |
| Podklad: | Bavlna |
| Certifikáty, udržitelnost: | Vyrobeno ekologicky šetrným způsobem |
| Podklad: | Vlna |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Styl: | Moderní |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Oboustranný |
| Speciální vlastnosti: | Vhodný pro podlahové topení |
| Speciální vlastnosti: | Kompatibilní s robotickým vysavačem |
| Speciální vlastnosti: | Dobrá tepelná a zvuková izolace |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Kuchyně |
| Země původu: | Indie |
| Lemování, obšití: | Na delších stranách + na kratších třásně |
| Třásně: | Ano |
| Způsob výroby: | Ručně tkaný (hand-woven) |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.
















































