Ručně všívaný kusový koberec Asra wool lila - 80x150 cm
| Cena s DPH: | 5 500 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 545,45 Kč |
Chci být informován:
- Popis
- Informace
- Foto
Ručně všívaný kusový koberec Asra wool lila
Originální ručně všívané kusové koberce Asra wool v široké barevné paletě vás nadchnou nejen vzhledem, ale i luxusním materiálem. Koberce Wool jsou ručně vyráběné a barvené, proto může docházet k drobným barevným odchylkám. Každý koberec je tak jedinečný originál.Novozélandská vlna
Asra koberce jsou vyrobeny z kvalitní novozélandské vlny, která předčí všechny přírodní i syntetické materiály. Při správném zacházení a údržbě, koberce vydrží mnoho let.
Ruční práce
Tento koberec je jeden z mála, který byl vyroben tradiční ruční metodou. Takové koberce jsou v dnešní době již poměrně vzácné. Vyrobit koberec ručně vydá mnohem větší úsilí, než vyrobit ho strojně. Každý koberec tak má svou osobitost a je originální.
Produkt šetrný k životnímu prostředí
Bude se jednat o jeden z nejekologičtějších produktů ve Vaší domácnosti. Pro výrobu koberce se používá minimum elektřiny.
Jedinečnost Indie
Nejvíce tradiční kobercová země a matka ručně vyrobených koberců. Staletími prověřené principy výroby neuvěřitelně kvalitních a odolných koberců se zde snoubí s moderním uměním. Centrum exportu do celého světa se nachází zejména v okolí měst Varanasi, Bhadohi, Panipat a Agra (tam je také Taj Mahal).
Koberce Asra wool jsou vrcholem toho, co chce mít každý doma. Ruční všívání koberce pomocí speciální látkové pistole (technika tkaní - Hand Tufted):U ruční metody tufting je základní osnova koberce pevně napnuta a dokonale vyrovnána. Do této osnovy pak mistr všívá vzor koberce pomocí speciální ruční pistole. Při této práci musí být velice opatrný a nesmí přetáhnout. Tkadlec se snaží používat co nejvíce nitě jedné barvy najednou. Pokaždé když chce změnit barvu látky, musí pistoli odjistit, manuálně látku vyndat a nasadit nový pramen s novou barvou. Při výrobě koberců se používá pouze kvalifikovaná pracovní síla zkušených tkalcovských mistrů a v žádném případě není využívána dětská práce.
Více o celém postupu této výroby se můžete dočíst, i dokonce shlédnout video, v dolní části této stránky.
Společnost Tiwari byla založena v roce 2000 a je jedním z předních výrobců a vývozců široké škály koberců. Jejich sortiment zahrnuje ručně vázané vlněné koberce, indicko-nepálské koberce, ručně všívané koberce, ručně tkané koberce, hedvábné koberce, Kilims & Shaggy atd. Společnost Tiwari dodává koberce do celého světa, které jsou zdobeny složitým designem a ohromujícím vzorem.
Ke stažení:
- Údržba přírodních koberců
- Údržba prírodních kobercov SK
- Instalace kusových koberců
- Inštalace kusových kobercov SK
| Barva: | Růžová |
| Celková výška: | 15 mm |
| Výška vlasu v mm: | 13 mm |
| Celková váha: | 3000 g/m2 |
| Materiál: | Přírodní |
| Specifikace materiálu: | Vlna |
| Typ vlasu : | Střižený - komfortní |
| Certifikáty, udržitelnost: | Absence těžkých kovů |
| Podklad: | Textil |
| Certifikáty, udržitelnost: | Vyrobeno ekologicky šetrným způsobem |
| Certifikáty, udržitelnost: | Neobsahuje ftaláty |
| Styl: | Jednobarevný |
| Využití: | Vnitřní |
| Speciální vlastnosti: | Antistatický |
| Speciální vlastnosti: | Dobrá tepelná a zvuková izolace |
| Speciální vlastnosti: | Dobrá zvuková izolace |
| Další vlastnosti: | Měkký - příjemný na dotyk |
| Další vlastnosti: | Vysoká hustota vlasu |
| Určení dle místnosti: | Obývací pokoj |
| Určení dle místnosti: | Ložnice |
| Země původu: | Indie |
| Lemování, obšití: | Po celém obvodu |
| Třásně: | Ne |
| Způsob výroby: | Ručně všívaný (hand-tufted) |
| Tvar: | Obdélník |
| Typ produktu: | Kusový koberec |
Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.
Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR
S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.































