zrcadlo ORION 80/60 s osvětlenou poličkou

Kód:
901-428
Termín dodání:
4 - 10 dní
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 2 399 Kč
Cena bez DPH: 1 982,64 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 09:00 - 16:00
+420 771 188 117

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

Zrcadlo ORION 80/60 s osvětlenou poličkou

Zrcadlo ORION má prosvětlenou poličku (2x LED dioda). LED diody mají životnost 50.000 hodin. K zapojení můžete využít integrovaný řetízkový spínač nebo zrcadlo rovnou připojit na klasický vypínač (lze použít společný vypínač s osvětlením koupelny).  Zrcadlo ORION nabízíme ve více rozměrech a ve variantě s poličkou s LED osvícením v horní části. Všechny možnosti provedení zrcadla ORION naleznete v naší nabídce.

  • Šířka: 60 cm
  • Výška: 80 cm
  • Váha: 6,5 kg

Zrcadla v převážné většině dodáváme v dřevěném rámu, aby nedošlo při přepravě k poškození či rozbití. Zrcadlo je ze sortimentu našeho velmi kvalitního dodavatele, největšího českého producenta interiérových zrcadel a zároveň exportéra v rámci Evropské unie. Dodavatel působí na trhu více jak 25 let a na jeho výrobky neevidujeme reklamace či stížnosti. Zrcadla jsou velmi kvalitní a splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky.

Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR

S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.

Záruka
2 roky
Rozměr
80 cm x 60 cm
Materiál
zrcadlové sklo
Osvětlení
ano
Specifikace
český výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

+420 771 188 117
po - pá 09:00 - 16:00
0 kusů / 0