zrcadlo ORION 70/50 LED osvětlení + polička

Kód:
901-374
Termín dodání:
4 dny
Skladová dostupnost:
skladem
Cena s DPH: 3 553 Kč
Cena bez DPH: 2 936 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Zrcadlo ORION 70/50 LED osvětlení+polička

Zrcadlo ORION má pásek LED diod umístěných na horní liště z nerezu a poličku. LED diody mají životnost 50.000 hodin (velmi nízká spotřeba 8W, přibližně 0,03 Kč/hodinu). K zapojení můžete použít integrovaný řetízkový spínač nebo zrcadlo rovnou připojit na klasický vypínač (lze použít společný vypínač s osvětlením koupelny).  Zrcadlo ORION nabízíme ve více rozměrech a ve variantě s osvětlenou poličkou nebo s LED osvícením v horní části. Všechny možnosti provedení zrcadla ORION naleznete v naší nabídce.

Šířka: 50 cm

Výška: 70 cm

Váha: 5 kg

Zrcadla v převážné většině dodáváme v dřevěném rámu, aby nedošlo při přepravě k poškození či rozbití. Zrcadlo je ze sortimentu našeho velmi kvalitního dodavatele, největšího českého producenta interiérových zrcadel a zároveň exportéra v rámci Evropské unie. Dodavatel působí na trhu více jak 25 let a na jeho výrobky neevidujeme reklamace či stížnosti. Zrcadla jsou velmi kvalitní a splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky. 

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS! 

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
70 cm x 50 cm
Materiál
zrcadlové sklo
Osvětlení
ano
Specifikace
český výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0