zrcadlo LINEA 90/70-A s fazetou

Kód:
480-008
Termín dodání:
4 - 10 dní
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 1 983 Kč
Cena bez DPH: 1 638,84 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 09:00 - 16:00
+420 771 188 117

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

Zrcadlo LINEA  90/70-A s fazetou

Fazetované zrcadlo o síle 4 mm zdobené gravírovaným vzorem. Šířka fazety je 15 mm, gravírovaný vzor se nachází 6,5 cm od okraje a je šiřoký 5 mm. Dodáváme včetně 3 úchytů pro svislé i vodorovné zavěšení. Rylování (gravírování) - vybroušená rýha (drážka) na skle nebo zrcadle, může být různého profilu, šířky, může být jenom broušená a nebo i leštěná. Pomocí této „ryly“ se dají vykreslit na skle různé obrazce.

  • Šířka: 70 cm
  • Výška: 90 cm
  • Váha: 6,4 kg

Zrcadla v převážné většině dodáváme v dřevěném rámu, aby nedošlo při přepravě k poškození či rozbití. Zrcadlo je ze sortimentu našeho velmi kvalitního dodavatele, největšího českého producenta interiérových zrcadel a zároveň exportéra v rámci Evropské unie. Dodavatel působí na trhu více jak 25 let a na jeho výrobky neevidujeme reklamace či stížnosti. Zrcadla jsou velmi kvalitní a splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky.

Proč nakupovat u DEFLEE DESIGN INTERIOR

S naším e-shopem máte jistotu spolehlivého nákupu, se zákazníky jednáme vždy fér a vše řešíme ku spokojenosti zákazníka. Po vzájemné dohodě provádíme prohlídky skladového zboží. Zdarma provádíme interiérové poradenství, v našich slevových akcích zakoupíte zboží za velmi výhodnou cenu. Máme profesionální zákaznický servis, který se věnuje každému zákazníkovi dle jeho potřeb a požadavků. Naše zboží jsou originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, dodavatele si pečlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry, našimi zákazníky jsou jedinci, velké firmy, hotely i televize.

Zboží máte možnost nepoškozené do 14 dnů vrátit bez udání důvodů, peníze vracíme obratem na Váš bankovní účet.

Záruka
2 roky
Rozměr
90 cm x 70 cm
Materiál
zrcadlové sklo
Specifikace
český výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

+420 771 188 117
po - pá 09:00 - 16:00
0 kusů / 0