grafika
HOME > Zrcadla > Zrcadla kulatá

zrcadlo JANTAR 80/60

Kód:
ZRC710-594
Termín dodání:
4 dny
Dostupnost:
skladem
: 1 188 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Zrcadlo JANTAR 80/60

Velmi pěkné zrcadlo s fazetou 10 mm ve tvaru obrazovky. Zajímavý a jednoduchý tvar tohoto zrcadla je důkazem rčení, že v jednoduchosti je krása.

Šířka: 60 cm

Výška:  80 cm

Váha: 4,8 kg

Zrcadla v převážné většině dodáváme v dřevěném rámu, aby nedošlo při přepravě k poškození či rozbití. Zrcadlo je ze sortimentu našeho velmi kvalitního dodavatele, největšího českého producenta interiérových zrcadel a zároveň exportéra v rámci Evropské unie. Dodavatel působí na trhu více jak 25 let a na jeho výrobky neevidujeme reklamace či stížnosti. Zrcadla jsou velmi kvalitní a splňují nejpřísnější kvalitativní a technologické požadavky.  Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

   VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
80 cm x 60 cm
Materiál
zrcadlové sklo
Specifikace
český výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
new
Zrcadlo SUNLIGHT GOLD 61 CM

Zrcadlo SUNLIGHT GOLD 61 CM

Kód:ZRC38739
 
u dodavatele
2 980 Kč
new
Zrcadlo SUNLIGHT COPPER 61 CM

Zrcadlo SUNLIGHT COPPER 61 CM

Kód:ZRC38748
 
u dodavatele
2 980 Kč
akce
zrcadlo BULLAUGE s úložným prostorem

zrcadlo BULLAUGE s úložným prostorem

Kód:ZRC37463
 
u dodavatele
2 890 Kč 5 796 Kč
new
Zrcadlo INFINITY SILVER 62 CM

Zrcadlo INFINITY SILVER 62 CM

Kód:ZRC38742
 
u dodavatele
3 190 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m