HOME > Nábytek > Obývací pokoj > Křesla

židlo-křeslo BUTTERFLY BROWN WHITE pravá kůže

Kód:
ZDL36271
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
7 390 Kč
1 990 Kč (27%)
: 5 400 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Židlo-křeslo BUTTERFLY BROWN WHITE pravá kůže

Barva: přírodní

Materiál: pravá kůže

Materiálové složení: 100% kůže

Rozměry sedadla (ŠxVxH): 50 cm x 40 cm x 40 cm

Rozměry (ŠxVxH): 80 cm x 95 cm x 70 cm

Židle BUTTERFLY nabízíme v několika barvách. Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE BUTTERFLY  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Vzhledem k materiálovému provedení zařazujeme tento produkt i do kolekce RODEO, která je z pravé kravské kůže. Více na   KOLEKCE RODEO  , kde uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS! 

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
80 cm x 95 cm x 70 cm
Materiál
100% pravá kůže
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
new
Křeslo RETRO COCO

Křeslo RETRO COCO

Kód:KRS37563
 
u dodavatele
8 450 Kč
křeslo TIVOLI

křeslo TIVOLI

Kód:1480_A111
 
u dodavatele
6 032 Kč
Dvojsedák ALASKA III kůže

Dvojsedák ALASKA III kůže

Kód:DE-PYK-ALA-2-K
 
u dodavatele
16 340 Kč
Dvojsedák FREDERIK I kůže

Dvojsedák FREDERIK I kůže

Kód:DE-PYK-FRE-I-2-K
 
u dodavatele
19 580 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m