HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Stolové lavice

stolová lavice MAKASSAR 160-S masiv sheesham

Kód:
LVC15520
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
7 980 Kč
1 981 Kč (25%)
: 5 999 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Stolová lavice MAKASSAR  160-S masiv sheesham

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo - indický palisandr (sheesham), leštěný vosk

Rozměry (ŠxVxH): 160 cm x 45 cm x 35 cm

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám či nesrovnalostem. Lavice z masivního dřeva, indického palisandru za perfektní cenu ve střední délce. K lavicím nabízíme jídelní stoly z kolekce MAKASSAR v délkách 160 cm a 200 cm. MAKASSAR je rozsáhlá kolekce a my Vám nabízíme řadu dalších produktů z této sériové řady.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE MAKASSAR  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky 
Rozměr
160 cm x 45 cm x 35 cm
Materiál
masivní dřevo - indický palisandr (sheesham), leštěný vosk
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
akce
stolová lavice GENESIS 160-AM masiv akácie

stolová lavice GENESIS 160-AM masiv akácie

Kód:LAV37609
 
u dodavatele
6 999 Kč 7 792 Kč
new
stolová lavice IMPERIAL GREY 160-CM

stolová lavice IMPERIAL GREY 160-CM

Kód:LVC38199
 
u dodavatele
7 550 Kč
new
Stolová lavice IRON CRAFT 170CM, masiv mango nature

Stolová lavice IRON CRAFT 170CM, masiv mango nature

Kód:LAV38666
 
u dodavatele
5 890 Kč
lavice 96DH 180 CM masiv teak

lavice 96DH 180 CM masiv teak

Kód:A10970_HN2
 
u dodavatele
7 811 Kč 9 608 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m