HOME > Nábytek > Jídelní prostory > Stolové lavice

stolová lavice FACTORY 160-CM pravá akáciová dýha

Kód:
LVC36763
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
6 972 Kč
1 482 Kč (21%)
: 5 490 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Stolová lavice FACTORY 160-CM akáciová dýha

  • Barva: přírodní týková šeď
  • Materiál: pravá akáciová dýha, MDF, kovová základna
  • Rozměry (ŠxVxH): 160 cm x 45 cm x 35 cm

Industriální kolekce FACTORY je vemi působivá, k vytvoření setu vám dále nabízíme tyto produkty: lavici, konferenční stůl, komodu, pracovní stůl, jídelní stoly.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE FACTORYuvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O AKÁCII

Rod akácie zahrnuje asi 1200 až 1300 druhů. Je to druhý nejobsáhlejší rod bobovitých. Akácie jsou rozšířeny v tropech a subtropech po celém světě, zejména však na jižní polokouli. Je velmi trvanlivé a dobře opracovatelné, s úzkou bělavou bělí a zlatohnědým až načervenale hnědým jádrovým dřevem. Akácie mají poměrně mnohostranné využití. Různé druhy poskytují zejména trvanlivé dřevo, gumy, třísloviny a vonné extrakty. Mnohé druhy mají také využití v medicíně. Pěstují se i jako okrasné dřeviny. V kategorii ohrožených je vedeno celkem 9 druhů pocházejících z Austrálie, tropické Ameriky (zejména z Kuby) a Madagaskaru.

Produkt vychází ze sortimentu našeho německého obchodního partnera, specialisty na designový nábytek a bytové doplňky, jehož rozsáhlý sortiment je kvalitní a zaměřený na design a módní styl. Hledáte-li moderní a designové řešení interiéru, pak vám náš obchod nabízí širokou škálu v tomto originálním duchu. V případě zájmu pro Vás připravíme interiérový návrh a individuální množstevní cenovou nabídku. Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy.

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT  

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
160 cm x 45 cm x 35 cm
Materiál
MDF, akáciová dýha
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
lavice 96DH 180 CM masiv teak

lavice 96DH 180 CM masiv teak

Kód:A10970_HN2
 
u dodavatele
7 811 Kč 9 608 Kč
akce
lavice SCANDINAVIA GREY I

lavice SCANDINAVIA GREY I

Kód:LAV37926
 
u dodavatele
5 690 Kč 5 999 Kč
akce tip
stolová lavice WOTAN 160-C masiv akácie

stolová lavice WOTAN 160-C masiv akácie

Kód:PAR37595
 
skladem
8 450 Kč 8 850 Kč
akce
stolová lavice WOTAN 160-A masiv dub

stolová lavice WOTAN 160-A masiv dub

Kód:JS37403
 
u dodavatele
6 390 Kč 6 890 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m