grafika
HOME > Svítidla > Stojací lampy

stojací lampa LEVELS

Kód:
LAMSTJ36398
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
6 972 Kč
2 282 Kč (33%)
: 4 690 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Informace
 • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR

Stojací lampa LEVELS

 • Rozměr (ŠxVxH): 120 cm x 200 cm 
 • 2 stínidla: 20 cm x 20 cm x 20 cm 
 • 2 stínidla: 20 cm x 15 cm x 20 cm 
 • 1 stínidlo:15 cm x 10 cm x 15 cm
 • Napájecí vedení: 210 cm
 • Barva: černá/šedá/ bílá
 • Materiál: stínidla z lněného vlákna, kovová základna
 • Energetická třída: A++ až E
 • Světelný zdroj: 5x E14, max. 40W
 • Dodáváno bez světelného zdroje

Vysoká stojací lampa s pěti rameny a různými stínidly deklaruje moderní styl. Lampa je velmi pěkná a díky svému rozměru a designu bude každopádně dominantním prvkem pokoje. Ke stojací lampě LEVELS Vám nabízíme designově a stylově shodné stolní lampy, lze tak případně vytvořit elegantní set svítidel. Produkt vychází ze sortimentu našeho německého obchodního partnera, specialisty na designový nábytek a bytové doplňky, jehož rozsáhlý sortiment je kvalitní a zaměřený na design a módní styl. Hledáte-li moderní a designové řešení interiéru, pak vám náš obchod nabízí širokou škálu v tomto originálním duchu. V případě zájmu pro Vás připravíme interiérový návrh a individuální množstevní cenovou nabídku. Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy.          

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT   

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
120 cm x 200 cm
Materiál
kov, lněné vlákno
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
stojací lampa SEVEN SEAS

stojací lampa SEVEN SEAS

Kód:LAMSTJ30202
 
u dodavatele
9 752 Kč 10 836 Kč
stojací lampa FIVE LIGHTS COPPER

stojací lampa FIVE LIGHTS COPPER

Kód:LAMSTJ22976
 
u dodavatele
6 804 Kč 7 560 Kč
stojací lampa BIG BOW BLACK

stojací lampa BIG BOW BLACK

Kód:LAMSTJ35399
 
u dodavatele
5 670 Kč 6 300 Kč
stojací lampa STUDIO BLACK SILVER

stojací lampa STUDIO BLACK SILVER

Kód:LAMSTJ36619
 
u dodavatele
5 519 Kč 6 132 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m