grafika
HOME > Doplňky > Sochy a sošky

skulptura BULLDOGGE 150-CM

Kód:
DEK36731
Termín dodání:
4 měsíce
Dostupnost:
u dodavatele
: 65 300 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Skulptura  BULLDOGGE 150-CM

Barva: červená

Materiál: sklolaminát

Rozměry (ŠxVxH): 110 cm x 150 cm x 140 cm

Velká socha buldoga v červeném provedení. Socha je ručně zpracována, proto je každý kus unikátní.

SKLOLAMINÁT 

Sklolaminát je kompozitní materiál, tvořený skleněnými vlákny a vytvrzenou umělou pryskyřicí. Vyznačuje se velkou pevností, odolností vůči chemikáliím i počasí, nízkou hmotností i cenou a dobrými hygienickými vlastnostmi. Sklolaminátové výrobky i polotovary se vyrábějí natíráním nebo stříkáním pryskyřice do formy. Skelná vlákna se mohou na vrstvu pryskyřice přikládat ručně, obvykle jako tkanina, anebo mohou být krátká vlákna přimíšena přímo do pryskyřice.

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.  

Záruka
2 roky
Rozměr
110 cm x 150 cm x 140 cm
Materiál
sklolaminát
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
soška GINO RED

soška GINO RED

Kód:DK00710RE
 
u dodavatele
2 100 Kč
nástěnná dekorace SKULL GOLD 40-Z

nástěnná dekorace SKULL GOLD 40-Z

Kód:SKU38385
 
u dodavatele
2 810 Kč
soška BABY RED II

soška BABY RED II

Kód:DK00910RE
 
u dodavatele
1 950 Kč
figura WELCOME SERVANT

figura WELCOME SERVANT

Kód:OSDE30079
 
u dodavatele
46 956 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m