Sedací souprava STAR ratan

Kód:
FRAN16-35
Termín dodání:
10 dnů
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 32 600 Kč
Cena bez DPH: 26 942 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR

Sedací souprava STAR ratan 

Venkovní souprava STAR s elegantním výpletem a designovým provedením bude ozdobou každé terasy či zahrady. Sedací souprava je vhodná i do interiérů, například do hal, hotelů či kancelářských budov. Produkt vychází od výrobce HIGOLD, specialisty na zahradní nábytek. Výrobky HIGOLD jsou velmi kvalitní, moderní a určují trendy venkovního nábytku. Se zahradním nábytkem HIGOLD budete maximálně spokojeni a věřte, že tento nábytek bude ozdobou Vaší zahrady či terasy a bude Vám sloužit mnoho let.

Sestava obsahuje: 2x křeslo, 1x dvojkřeslo, 1x stolek

Materiál: umělý ratan 

Rám: hliníková konstrukce

Sedáky a polštáře (barevné varianty potahů, lze dokoupit i samostatně)   

Rozměry: (ŠxHxV)

  • křeslo: 90 cm x 77 cm x 75 cm
  • dvojkřeslo: 144 cm x 90 cm x 75 cm
  • stolek 103 cm x 65 cm x 43 cm

  VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
křeslo: 90 cm x 77 cm x 75 cm dvojkřeslo: 144 cm x 90 cm x 75 cm stolek 103 cm x 65 cm x 43 cm
Materiál
umělý ratan
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0