HOME > Nábytek > Studovna a kancelář > Pracovní stoly

pracovní stůl MAKASSAR 100-R masiv sheesham

Kód:
SEK30148
Termín dodání:
2 - 8 týdnů
Dostupnost:
u dodavatele
7 308 Kč
1 818 Kč (25%)
: 5 490 Kč
hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR 

Pracovní-odkládací stůl MAKASSAR 100-R masiv sheesham

Barva: přírodní

Materiál: masivní dřevo (sheesham stone)

Rozměry (ŠxVxH): 100 cm x 75 cm x 40 cm

Ruční zpracování přírodního produktu může vést k barevným odchylkám a nesrovnalostem. Stolek najde své využití jako pracovní stůl nebo též jako stolek odkládací. MAKASSAR je rozsáhlá kolekce a my Vám nabízíme řadu dalších produktů z této sériové řady.

Kliknutím na tento odkaz  KOLEKCE MAKASSAR  uvidíte všechny kousky z této produktové řady.

NĚCO MÁLO O SHEESHAMU

Indický palisandr (sheesham) - dřevina Sheesham pochází z indického palisandru neboli Dalbergia Sisso, což je opadavý strom, na indickém subkontinentu lépe známý právě jako Sheesham. Má přirozenou odolnost vůči rozkladu, neohýbá se ani neštěpí, po vyleštění se krásně leskne a má hladký povrch. Každý kousek nábytku ze Sheeshamu má svou unikátní barvu, neboť vlákna jsou výrazná. Toto dřevo lze ručně voskovat, což zanechává hladký povrch. Jádro tohoto dřeva je velmi pevné a odolné vůči termitům. Sheesham si našel své uplatnění i ve stavebnictví, zdravotnictví, ale i také jako palivo pro svou vynikající výhřevnost. Sheesham získal mezinárodní pozornost především jako kvalitní dřevo pro nábytek, protože toto dřevo je velmi pevné a vydrží generace.

Produkt se Vám líbí, ale potřebujete jiný rozměr, barvu nebo další typově stejné zboží? Pokud nám napíšete nebo zavoláte, velice rádi zodpovíme Vaše dotazy, MY jsme tu přeci pro VÁS!

  

VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
100 cm x 75 cm x 40  cm
Materiál
masivní dřevo (sheesham stone)
Specifikace
německý výrobek
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží
Pracovní stůl B-160

Pracovní stůl B-160

Kód:DE-SIL-B160DB
 
u dodavatele
3 310 Kč
Nástavec nad psací stůl CARMELO C14 sonoma/bílá lesk

Nástavec nad psací stůl CARMELO C14 sonoma/bílá lesk

Kód:DE-DOL-CAR-C14L-BIL
 
u dodavatele
1 150 Kč
akce
konzolový stolek GRACE WHITE II. jakost 100CM

konzolový stolek GRACE WHITE II. jakost 100CM

Kód:KSK36072
 
u dodavatele
5 500 Kč 8 860 Kč
Psací stůl INDIANAPOLIS I-16 jasan světlý

Psací stůl INDIANAPOLIS I-16 jasan světlý

Kód:DE-JRS-IND-I16-JAS
 
u dodavatele
3 310 Kč
 
 
NEWSLETTER
 
+420 775 969 355
0 ks / 0
m