Policová skříň HAPPY buk/bílá/champagne

Kód:
DE-LAS-HAP-B-BBS
Termín dodání:
2-8 týdnů
Skladová dostupnost:
u dodavatele
Cena s DPH: 4 220 Kč
Cena bez DPH: 3 487,60 Kč
Info linka pouze v pracovní době:
PO - PÁ 10:00 - 17:00
+420 775 969 355

dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Informace
  • Foto

DEFLEE DESIGN INTERIOR

Policová skříň HAPPY buk/bílá/champagne

Rozměry: 55x194x41 cm
Barva: buk ibsen/bílá/šampaň
Materiál: LTD (lamino), MDF

Policová skříň ze sektorové řady HAPPY se dvěma praktickými zásuvkami ve spodní části. Dětský pokoj HAPPY je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Jasné přírodní barvy vnášejí do prostoru závan svěžesti a spokojenosti a vyhovují dívkám i chlapcům všech věkových kategorií. Korpus je vyroben z kvalitního LTD v barvě buk ibsen, dvířka jsou z MDF v kombinaci barev bílá/šampaň. Nábytek je ohraničen ABS páskou. Úchyty jsou z MDF v barvě buk ibsen. Dodáváme v demontovaném stavu.

  VÁŠ OBLÍBENÝ E-SHOP S NÁBYTKEM A DOPLŇKY  DEFLEE DESIGN INTERIOR  IMPORT - VLASTNÍ VÝROBA - EXPORT 

Sledujte naše AKCE a DÁRKY, nabídky jsou časově omezené. Zakoupené zboží Vám do 14 dnů vyměníme či vrátíme. DÁRKY rozdáváme v pravidelných dárkových akcích podle výše objednávky, je to odměna Deflee.cz za Váš nákup. AKCE nastavujeme až do výše 50ti procent, výhodné nákupy jsou u nás pravidlem. ZDARMA provádíme interiérové poradenství. SLEVY nabízíme množstevní včetně individuálních cenových nabídek. SKLADOVKY expedujeme maximálně do 4 dnů k Vám. PROHLÍDKY provádíme po dohodě, nezávazně a před zakoupením zboží. OUTLET je naše zboží převážně z expozičních výstav, výrazně zlevněné a většinou minimálně poškozené. ZÁKAZNICKÝ SERVIS se věnuje každému zákazníkovi podle jeho potřeb a požadavků. NAŠE ZBOŽÍ jsou pouze originální výrobky, neprodáváme žádné levné napodobeniny, disponujeme také vlastní  zakázkovou výrobou a naše dodavatele si pěčlivě vybíráme. Spolupracujeme s architekty, designéry a našimi zákazníky jsou jedinci i firmy, malé byty či velké hotely.

Záruka
2 roky
Rozměr
55x194x41 cm
Materiál
LTD (lamino), MDF
Barva
Buk
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Alternativní zboží

+420 775 969 355
po - pá 10:00 - 17:00
0 kusů / 0